Виконавчий директор компанії Archos випадково «вбив» телефон під час демонстрації його водонепроникних властивостей Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2014 21:32 · Розділ: Нові технології

Нещодавно у вельми неприємну халепу втрапив виконавчий директор компанії Archos, яка займається виробництвом побутової техніки та гаджетів. Демонструючи суперякості випущеного компанією смартфону, співробітник компанії просто-на-просто «вбив» пристрій.

Якщо ви маєте намір придбати водонепроникний телефон, з яким ви могли б занурюватися в воду, не поспішайте довіряти продавцям. Краще знайдіть відповідну інформацію в Інтернеті, а потім перевірте всі пропоновані виробником стандарти. Вивчіть класифікацію ступенів захисту, а вже тоді вирушайте в магазин чи замовляйте пристрій через Мережу.

Надто складно, скажете ви? Можливо, та лише так ви отримаєте гарантію того, що купите пристрій, про який мрієте, і зможете піддати його найрізноманітнішим випробуванням. Якщо ж цього не зробити, з вами може статися конфуз, який стався цими днями з директором компанії, про яку піде мова.

Намагаючись продемонструвати можливості нового пристрою, виконавчий директор французького виробника гаджетів вирішив занурити телефон у склянку з водою. Однак експеримент виявився невдалим, і телефон перестав працювати. Найгірше, що все це знімали на камеру журналісти.

Інцидент стався з Лоїком Пур’є. Він вирішив продемонструвати водонепроникність пристрою Quechua Phone, випущеного компаніями Archos і Quechua в минулому році, а також стійкість пристрою до ударів. Для цього він, не вникнувши в запитання, сильно кинув пристроєм об землю, а потім опустив його у склянку з водою. Та коли через декілька хвилин Пур’є дістав смартфон зі склянки, він так і не зміг увімкнути пристрій, який назавжди вийшов з ладу.

Справа в тому, що компанія обіцяла дещо інший рівень захисту – стандарт IP54, який передбачає захист пристрою від водних бризок. А ось сертифікату стандарту IP57, який захищає телефон при повному зануренні у водне середовище, у смартфону не було.

В принципі, на сайті компанії вказується, що Quechua Phone має стандарт захисту IP54. Розроблений він для роботи в суворих умовах, оскільки добре захищений від водяних бризок, від пилу та піску. Чому ж виконавчий директор вирішив, що його можна повністю занурити в склянку, невідомо.

Тепер репутація і без того не надто популярної компанії добряче підмочена, і до яких заходів вдадуться маркетологи компанії, щоб врятувати ситуацію, залишаэться лише гадати.

Джерело: http://allday.in.ua/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.