У США по телевізору транслюватимуть рекламу марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2014 18:45 · Розділ: Події у світі

Після того, як в деяких штатах США було легалізовано марихуану, наркотик став ще доступніший. Все дійшло навіть до того, що тепер американське телебачення рекламує каннабіс.

Так, цими днями одна з найбільших компаній на ринку кабельного телебачення у США випустила в ефір першу офіційну рекламу наркотику. У ролику можна дізнатися, куди слід звернутися, щоб отримати дозвіл на використання марихуани в медичних цілях. Рекламу проспонсорувала компанія Marijuana Doctors.

Рекламний відеоролик транслюватимуть не по всій території Сполучених штатів. Поки що компанія дала згоду на трансляцію реклами на території штатів Нью-Джерсі, Массачусетс та Іллінойс. Головний «герой» ролику – американський сервіс, який обіцяє організувати зустрічі тих, хто перебуває в пошуку легальних наркотиків, з медиками, які мають право виписати рецепт на купівлю конопель.

В принципі, реклама не зовсім законна. Попри те, що вживання марихуани в окремих штатах легалізовано, рекламувати каннабіс, а також продавати його вроздріб, американськими законами заборонено. Схожої реклами раніше ще не було.

Реклама, зрозуміло, несе в собі жартівливий підтекст. Сюжет формується навколо вуличного продавця сумнівного походження, що пропонує перехожим купити суші явно не найкращої якості.

- Ей, хочеш суші? В мене є суші. Кращі суші, - каже в камеру продавець, намагаючись продати свій товар.

І тут пропозицію продавця перериває приємний жіночий голос за кадром, який зауважує, що ми ніколи б не купили у такого молодика суші, то чому ж ми купуємо в нього марихуану?

Далі реклама пропонує зайти на сайт, діяльність якого включає організацію зустрічей медиків з пацієнтами.

Що стосується законності реклами, то, за словами представників Comcast, вона не порушуватиме прийнятих обмежень. Вона транслюватиметься у вечірній час – з 22:00 до 5:00, та й то не на всіх каналах. Так, побачити кумедного торговця наркотиками можна буде на каналах CNN, History і Comedy Central.

Зрозуміло, що така реклама не могла залишитися непоміченою. Всі ті, хто виступав проти легалізації марихуани, ополчилися і на телекомпанію, і на сайт, який пропонує такі неоднозначні послуги. Тим не менше, вдіяти вони нічого не можуть, і тепер, на їхню думку, всі зусилля, які вони докладали до того, щоб захистити дітей від легальної марихуани, зазнають краху.

Що ж стосується прихильників наркотику, вони вважають, що абсолютно нічого протизаконного в рекламі нема: це просто легальна реклама, яка надає легальні послуги, пов’язані зі знову ж таки легальним наркотиком.

Джерело: http://hi-news.ru/

Інші новини розділу