Загублений ніготь Леді Гаги було продано за 13 тисяч доларів Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2014 14:47 · Розділ: Музика

Сама того не підозрюючи, знаменита співачка Леді Гага «подарувала» своєму шанувальнику суму в кілька тисяч доларів. На одному з концертів спритний шанувальник помітив, як у леді Гаги відпав ніготь. Не розгубившись, він підняв знахідку і забрав її собі. А через деякий час хлопець продав ніготь співачки ще запеклішому фанату виконавиці, виручивши за покупку суму в кілька тисяч доларів.

Накладний ніготь – частину розкішного манікюру – Леді Гага втратила на одному з концертів у Дубліні. Чоловік, який його знайшов, вирішив, що продасть знахідку на аукціоні. І його рішення виявилося вдалим.

Ніготь і справді виглядає розкішно, якщо такі слова доречно вживати до нігтя, який відвалився. Крім того, що він належав знаменитій поп-зірці, він ще й сам по собі становить певну матеріальну цінність: акриловий ніготь інкрустований золотими намистинами, що красуються на вкритій чорним лаком поверхні. Дизайн нігтя – робота японського дизайнера Ая Фукуди. Спершу Ая працювала в компанії, яка займалася зовнішністю та гардеробом співачки, однак згодом стала особистим стилістом Леді.

Співачка втратила ніготь-прикрасу під час виступу у Дубліні, що проходив на стадіоні Aviva. Відшукати його вдалося одному з працівників сцени. Спершу він подумав, що то загублений музикантами гітарний медіатор.

Концерт відбувся два роки тому, в 2012, а продали знайдений ніготь в минулому році.

Чоловік розкинув мізками і подумав, що ніготь, та ще й б/у, не така вже й велика втрата для зірки, яку знає увесь світ, а йому він може принести трохи радості. Добре все обдумавши, чоловік вирішив не зв’язуватися з представниками співачки, а надумав продати його з молотка.

Леді Гага загубила ніготь з мізинця (фото взято з сайту gaga-fan.ru)
Леді Гага загубила ніготь з мізинця (фото взято з сайту gaga-fan.ru)

В результаті цей непотрібний нікому шматок акрилу було продано за тринадцять тисяч доларів.

Щоб довести потенційним покупцям, що ніготь справжній, а не підроблений ним фейк, чоловік навіть роздобув фото Леді Гаги з того виступу. На одній з фотографій у співачки ще всі нігті на місці, на інших – вона вже виступає без нього.

Леді Гага неодноразово опинялася в центрі уваги через безглузді витівки. То вона замовляє собі золотий інвалідний візок, то шокує публіку сукнею із м’яса. Тим не менше, її популярність не згасає, і з кожним роком її концерти назбирують все більше шанувальників.

Джерело: http://ura-inform.com/ru/culture

Інші новини розділу