У їдальні офісу Twitter встановлять дві хатини з позаминулого століття Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2014 08:39 · Розділ: Цікаві факти

Бажаючи зробити перебування співробітників на робочому місці максимально зручним і комфортним, а також справити враження на відвідувачів, керівництво багатьох великих компаній вдається до оригінальних дизайнерських рішень, перетворюючи власні офіси на справжні витвори мистецтва.

Не стала винятком і компанія, якій належить соціальна мережа Twitter. Свою штаб-квартиру, яка розташовується у Сан-Франциско, компанія вирішила обладнати особливим чином. За даними WSOC–TV, у їдальні центрального офісу буде встановлено дві старовинні рублені хатини.

Дерев’яні будиночки було збудовано приблизно в сімдесятих роках позаминулого – дев’ятнадцятого – століття. До цього часу вони преспокійно знаходилися собі на одному ранчо в Монтані, однак Twitter їх викупила, тож тепер будиночки стоятимуть не на свіжому повітрі безкраїх просторів Монтани, а в одному з офісних приміщень Сан-Франциско.

Фото взято з сайту 11chairs.ru
Фото взято з сайту 11chairs.ru

Будиночки розберуть, і перед тим, як вони стануть окрасою офісу, їм доведеться подолати загальну відстань в тисячу шістсот кілометрів.

Повідомляється, що старовині будиночки мало не загнули – власники, які викупили землю разом з ранчо, вирішили зрівняти їх з землею. Але не встигли, і симпатичні будівлі були викуплені компанією Lundberg Design, співробітники якої на даний час займаються оформленням офісу Twitter.

Встановлення дерев’яних хатинок в офісі дозволить розбити великий простір їдальні на більш комфортні і затишні приміщення.

Нагадаємо також, що в офісну будівлю, розташовану на Маркет Стріт у Сан-Франциско, компанія Twitter переїхала два роки тому. З того часу у приміщенні було проведено значний редизайн, і основну ставку було зроблено на елементи з дерева. За словами представників компанії Lundberg Design, що займається розробкою дизайну офісу, ідея дерева та лісу повинна викликати асоціацію з птахом, який можна побачити на логотипі соціальної мережі.

До речі, Twitter – далеко не єдина компанія, яка при оформленні офісу робить ставку на оригінальність. Компанія «Лего», для прикладу, встановила в офісі компанії гірку у вигляді труби, по якій можуть в разі потреби з’їжджати співробітники і гості офісу – для швидкого переміщення, а штаб-квартиру «Гугл» оформлено в оригінальному стилі з використанням оббитих зеленою шкірою диванів та пуфів.

Джерело: http://dom.lenta.ru/

Інші новини розділу