5 способів розважити гостей Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2014 15:05 · Розділ: Цікаві факти

Гості люблять грти в настільні ігри (фото взято з сайту http://kakimenno.ru/)
Гості люблять грти в настільні ігри (фото взято з сайту http://kakimenno.ru/)

Попри те, що домашні застілля вже давно вийшли з моди, і люди воліють проводити святкування у ресторанах та кафе, ще є ті, хто любить організовувати вечірки удома. Погодьтеся, в цьому є свої плюси: набагато дешевше, затишніше, та й атмосфера більш невимушена.

Та щоб вечірка не перетворилася у банальне поїдання страв, приготованих господинею, варто наперед продумати її сценарій та урізноманітнити обстановку за допомогою різних ігор та конкурсів. А їх є чимало.

1. Спечіть печиво з передбаченнями. Помістіть всередину кожного печива невеликий папірець, на якому напишіть якесь позитивне пророцтво: вас чекає подарунок, на роботі вручать премію, хтось запросить на романтичне побачення – все залежить від вашої компанії та інтересів.

2. Хто є хто. Це досить цікава гра-розвага, яка чудово підійде для великої компанії. На стікерах напишіть імена знаменитостей, але таких, щоби всі у вашій компанії їх знали. Це може бути і Колобок, і Гітлер, і навіть Юлія Тимошенко. Потім кожному з гостей роздайте папірці. Вони повинні приклеїти їх липкою частиною до лоба. Таким чином всі гості бачитимуть, хто навколо них, а ось ким є вони самі, ні. Власне, свою роль їм і доведеться відгадати, опираючись на підказки друзів.

3. Купіть гру «Тік Так Бум». Ця весела гра для великої компанії не дозволить вам нудьгувати. Вам роздаватимуть картки з літерами і словами, а ви з них складатимете інші слова. Нудно та нецікаво, скажете ви? А ось і ні: в руках ви триматимете таймер з бомбою, яка зірветься, якщо ви не встигнете виконати завдання. Ви поспішатимете, і буде весело та цікаво.

4. Можете зіграти в гру "Питання-відповіді". Для цього вам знадобляться невеличкі аркуші, на яких потрібно написати смішні запитання (знову ж таки, виходячи з інтересів вашої компанії), та відповіді на ці запитання, вже на інших аркушах. Роздайте гостям по два аркуші – із запитанням та відповіддю. Після того гості по колу повинні зачитувати питання та відповіді: ви задаєте питання своєму сусідові, а він зачитує відповідь, а потім сам задає питання сусідові, поки черга не дійде до вас.

5. А можете зіграти у крокодила: для цього на аркушах напишіть різні слова, і кожен, хто витягне слово з написом, повинен зробити так, щоб інші відгадали, що ж було написано. При цьому говорити та видавати інші звуки суворо заборонено – така собі кумедна пантоміма.


Інші новини розділу