Вміст багажника автомобіля-жертви налякав злодія мало не до смерті Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2014 19:12 · Розділ: Кримінал

Виявляється, страхітливі мумії – то не просто засушені мощі наших далеких предків: вони ще можуть виконувати роль справжніх охоронців. І не думайте про всілякі там талісмани – мумії відлякують звичайнісіньких злодіїв, настыльки ж реальних, як і ми з вами.

Так, недавно у Ліверпулі злочинець ледь не з’їхав з глузду, коли відкривши багажник викраденого ним автомобіля, побачив всередині засушені людські останки. Зі страху злочинець накивав п’ятами, щоправда, прихопивши з собою кілька речей, які валялися поряд з мумією всередині багажника.

Випадок стався в Ліверпулі неподалік одного з місцевих музеїв. Припаркований біля музею автомобіль – це був Volkswagen Passat – привернув увагу злочинця, і той вирішив подивитися, чи нема, бува, всередині чогось цінного. Та коли злодій відчинив багажник, він остовпів – на нього дивилися темні та глибокі очниці обтягненого шкірою черепа.

Злочинець вирішив, що зламав багажник автомобіля якогось маніяка, тож біля серця у нього похололо ще більше.

Насправді ж ніяких маніяків та серійних убивць, як і ніякої містики, у цій історії немає. Мумія, яка валялася в багажнику, є власністю музею. Належить вона до епохи залізного віку, а поклав муміфіковане тіло в задній відсік свого авто співробітник історичного музею Дін Паттон: виставка закінчилися, і мумію необхідно було перевезти на місце її постійного розташування. Прикрити експонат чим-небудь він не спромігся, тим паче, що чоловік не очікував гостей.

Історик розповів, що грабіжнику все-таки вдалося поживитися: під мумією були заховані стародавні прикраси, загальна вартість яких складає кілька тисяч фунтів стерлінгів, і кілька з них горе-злодій вирішив прихопити, не злякавшись навіть можливого прокляття мумії. Ось що робить з людьми жага наживи.

На яку суму було вкрадено коштовностей, не повідомляється. Тим не менше, працівники музею не втрачають оптимізму: вони навіть опублікували оголошення з проханням повернути викрадені древні браслети. А в якості винагороди вони пообіцяли злочинцеві можливість... попрацювати археологом. «Ми можемо навчити його якійсь професії, і він приноситиме користь суспільству», - говорять в музеї.

«Він зможе заробляти гроші чесною працею. Незнайомцю, який це вчинив, більше не доведеться красти», - додав на завершення Дін Паттон. Він все-таки сподівається, щ злочинець одумається і поверне цінні для науки та історії експонати.

Джерело: http://www.vesti.ru

Інші новини розділу