Американець відсудить у McDonalds півтора мільйона доларів за невидану серветку Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2014 17:00 · Розділ: Події у світі

Напевне, ви не один раз потрапляли у ситуації, коли офіціант обслуговував вас не надто якісно, приносив не ту страву чи невчасно забирав зі столу порожній посуд. Буває, що персонал того чи іншого закладу може вам відверто нагрубити, але до суду справа доходить рідко – максимум, на що в більшості випадків готові незадоволені відвідувачі, це на відповідний запис у книгу скарг чи безпосередню скаргу власникові закладу.

Але бувають ситуації куди серйозніші – декілька днів тому один американець подав до суду позов на знамениту мережу ресторанів швидкого харчування McDonalds. За те, що в закладі чоловікові відмовили видати додаткові серветки, він має намір відсудити в компанії півтора мільйона зелених.

Стався інцидент наприкінці січня у Каліфрнії. Мешканець штату на ім’я Вебстер Лукас (Webster Lucas) вирішив відсудити у McDonalds ("Макдоналдс") суму у півтора мільйона доларів. Причиною позову стала відмова обслуговуючого персоналу видати чоловікові додаткові серветки.

Сталося це двадцять дев’ятого січня в невеликому містечку Пакойма в окрузі Лос-Анджелес. За словами Лукаса, він замовив у "Макдоналдсі" сендвіч, до якого йому видали тільки одну серветку. Чоловік підійшов до каси і попросив дати йому ще серветок, однак менеджер закладу позивачеві нагрубив, а давати додаткову серветку навідріз відмовився. Він наполягав на тім, що свою порцію серветок відвідувач вже отримав.

Афроамериканець Вебстер Лукас помітив расистські відтінки у висловлюваннях менеджера. Що ж стосується менеджера закладу, то він і сам «змішаного» походження: американець з мексиканським корінням.

Обурений відмовою, Лукас одразу ж відправив генеральному менеджеру повідомлення, у якому поскаржився на те, що його незаслужено образили і він отримав сильну психологічну травму, яка не дозволила йому працювати.

Мак Дональдс заплатить півтора мільйона доларів за те, що не дали відвідувачеві серветок (фото з сайту ru.tsn.ua)
Мак Дональдс заплатить півтора мільйона доларів за те, що не дали відвідувачеві серветок (фото з сайту ru.tsn.ua)

Що ж стосується адміністрації закладу, то вона спробувала залагодити ситуацію мирним шляхом, запропонувавши Лукасу безкоштовні гамбургери. Проте чоловікові така пропозиція видалася украй образливою, і він від неї відмовився, тим паче, що сума, яку має намір відсудити позивач, явно перевищує вартість кількох гамбургерів.

Джерело: http://www.kursnews.com/

Інші новини розділу