Мадонна зізналася, що ненавидить свої пісні Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2014 14:04 · Розділ: Музика

Знаменита в цілому світі співачка Мадонна, яка ось уже протягом кількох десятків років збирає мільйонні зали, зізналася журналістам, що ненавидить свою музику.

Її піснями захоплюються мільйони, а тут таке!!! Як би там не було, п’ятдесятип’ятирічна співачка розповіла, що терпіти не може свої пісні. Вони її страшенно втомили, тож коли Мадонна працює над новими концертними програмами, вона намагається уникати своїх власних пісень. Що ж, можливо, якби вона чула свій голос через наушники Monster, все було б по-іншому (звук, доведений до ідеалу, відтворює музику з відмінною якістю), хоча навряд чи: у випадку з виконавицею справа тут не в якості звуку, а в частоті прослуховування пісень. А Мадонна свої пісні співала та чула дуже часто, і вони встигли добряче їй набриднути.

Співачка поскаржилася, що ніколи не відпочиває під свою музику. Більше того, вона її ненавидить, а заїжджені композиції викликають у співачки нудоту. Втім, це зовсім не означає, що Мадонні її композиції не подобаються – просто вони її настільки втомили під час записів у студіях, концертів та виступів, що слів просто немає.

Тож коли зірка йде на відпочинок, вона воліє слухати пісні у виконанні інших співаків. Щоправда, яких, знаменитість так і не назвала – очевидно, щоб не образити колег, з якими вона ділить сцену.

Мадонні надокучили пісні у власному виконанні (фото з сайту elive.com.ua)
Мадонні надокучили пісні у власному виконанні (фото з сайту elive.com.ua)

До речі, незадоволення у зірки викликає не лише власна музика – тіло Мадонни іноді її також розчаровує. Попри те, що знаменитості, якій в цьому році має виповнитися п’ятдесят шість років, може позаздрити чимало жінок, вона, за її власним твердженням, далеко не завжди собою задоволена. В рамках відкриття спортивного залу Hard Candy Fitness, що пройшло в канадському місті Торонто, вона розповіла, що постійно повинна стежити за власним тілом: «Іноді я задоволена своїм тілом, іноді ні… на жаль, я не народилася з тілом Жизель Бундхен, тому змушена працювати над собою, сприймаючи це як неминучість».

Тим не менше, її кавалерові Тімору Стеффенсу, молодшому за Мадонну на цілих тридцять років, її тіло, очевидно, до душі. А особливо в сукупності з гаманцем…

Сама ж Мадонна недолюблює надто накачаних хлопців – вистачає, коли чоловік просто стежить за собою, підтримує тіло в формі, а м'язи в тонусі, а не перетворюється в купу розпухлих і роздутих від гормонів м'язів...


Інші новини розділу