Apple запатентувала навушники для фітнесу Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2014 12:49 · Розділ: Нові технології

Компанія Apple виробництвом смартфонів і планшетів не обмежується. Недавно вона отримала патент на виробництво навушників, які ідеально доповнять лінійку суперсучасних пристроїв компанії. Вони повинні стати продовженням колекції гаджетів для здоров’я і фітнесу.

Цими днями в Інтернеті з’явилася інформація, що компанія Apple запатентувала виробництво навушників для фітнесу. У документі, який було опубліковано на сторінках Мережі, йде мова про датчики, вбудовані в навушники, які зможуть відстежувати серцевий ритм, температуру тіла, рівень потовиділення та чимало іншої інформації стосовно стану здоров'я користувача.

Сьогодні на вибір користувачів представлено чимало навушників різних форм, дизайнів та функціоналу, тож кожен може подобрать наушники, виходячи з власних смакових уподобань. Однак навушники для фітнесу стануть новинкою в даному сегменті.

Запатентовані навушники вимірюватимуть серцевий ритм, температуру тіла та рівень потовиділення (фото з сайту newrunners.ru)
Запатентовані навушники вимірюватимуть серцевий ритм, температуру тіла та рівень потовиділення (фото з сайту newrunners.ru)

В патенті детально описується сама система моніторингу, а також способи її інтеграції під вкладиші навушників, типи конструкцій, акселерометрів тощо.

Повідомляється також, що дані, зібрані навушниками, зможуть передаватися на пристрій, що працює під iOS. При цьому передача здійснюватиметься як через шнур, так і через використання Bluetooth.

Що ж стосується датчиків, то вони розміщуватимуться або в самих навушниках, або ж у якості додаткових компонентів, які користувач за бажанням зможе зняти чи встановити знову. Що ж стосується особливостей відтворення музики – основного завдання навушників, - то запатентований пристрій дозволить управляти відтворенням за допомогою рухів голови. Це стане можливим завдяки роботі акселерометру, вбудованого в пристрій.

Нагадаємо, що останнім часом компанія Apple приділяє все більше уваги виробництву електронних новинок, які можна було б доповнити корисним для здоров’я та фітнесу штучками. Особливе місце таким новинкам відводиться у восьмій версії операційної системи iOS. Нова версія операційної системи, за попередніми даними, отримає додаток під назвою Healthbook, який дозволить відстежувати життєво-важливі показники здоров'я користувача.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.