Найбільш оригінальні шахові набори Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2014 11:28 · Розділ: Цікаві факти

Старовинна гра в шахи стала захопленням для багатьох з нас. Зі складної логічної гри вона виросла до повноцінної спортивної дисципліни, і, як наслідок, все більше дизайнерів та художників у центрі свої творчості та образних експериментів поміщують саме шахи.

Сучасні шахи виготовляються з найрізноманітніших матеріалів – пластмаси, металу, скла, пластику, гуми, їх оздоблюють стразами і діамантами, дорогоцінними металами та іншими коштовностями. Та все ж традиційні шахи із дерева залишаються наймилішими для істинних любителів цього непростого заняття. Якщо губитеся серед представленого сьогодні вибору, можете купить шахматы из дерева в Embargo – широкий вибір, привабливі ціни та оригінальні набори – все це пропонує Інтернет-магазин чоловічих аксесуарів Ембарго.

Серед сучасних шахів – чимало нетрадиційний зразків. Крім звичних для більшості з нас шахових дощок з визначеною кількістю фігур та певними правилами, любителі цієї гри можуть спробувати себе й у інших варіаціях. Для прикладу. Ви можете зіграти в інтернет-шахи Democratic Chess, створені Майклом Марковічі (Michael Marcovici), які передбачають поєдинок не між двома гравцями, а між шістдесятьма чотирма – кожен гравець відповідає за свою фігуру.

Живі шахи (фото з сайту chesspro.ru)
Живі шахи (фото з сайту chesspro.ru)

Не менш оригінальні й шахи Democratic Chess - демократичні. Вони передбачають для кожної фігури кар’єрний ріст – з’ївши фігуру супротивника, ти отримуєш можливість ходити, як він.

Якщо ж у вашій компанії троє друзів, і один з вас постійно втомлюється чекати, коли ж закінчиться втомлива партія, щоб самому сісти за дошку, не переживайте – придбайте собі шахи для трьох Trichotomy.

А всім, хто хоче зацікавити в грі представниць прекрасної статі, які, як відомо, не часто в захваті від шахів, доведеться придбати набір аргентинського дизайнера Франко Марини Канини, у якої фігури – не що інше, як форми для випікання кексів та бісквітів. З’їли фігуру супротивника – скуштували смачненьке печиво…

Про шахи можна говорити дуже довго, та найстрашнішими з них, мабуть, були живі шахи. І не ті, які вигадала Джоан Роулінг, адже навіть не вона їх вигадала, а ті, за допомогою яких інквізитори страчували непокірних. Іспанський інквізитор страчував єретиків наступним чином: Педро Арбуес брав двох сліпих монахів, а на великому імпровізованому шаховому полі стояли живі люди, яких і повинні були стратити. Якщо гравець програвав фігуру, людину, яка за неї відповідала, позбавляли життя прямо там, на смертельно небезпечній і омитій кров’ю невинних шаховій дошці…


Інші новини розділу