Інтернет лідирує у списку технологій, від яких неможливо відмовитися Автор: lesya · Опубліковано: 01.03.2014 09:09 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту tokarenko.biz
Фото з сайту tokarenko.biz

Уявити сучасний світ без досягнень людської цивілізації та можливостей, які нам дарують наукові відкриття, практично неможливо. Все дійшло до того, що іноді видається, якщо б людей позбавити таких звичних сьогодні мобільного зв’язку, Інтернету та електрики, наступив би справжнісінький Апокаліпсис.

І справді, простий мобільний телефон став пристроєм, з яким ми практично не розлучаємося, Інтернет відкрив нові сфери діяльності, подарував нові методи пізнання та спілкування з навколишнім світом. Обмін інформацією став миттєвим, що суттєво підштовхнуло у розвитку різні галузі.

До речі, саме Інтернету дісталося лідерство у списку технологій, від яких неможливо відмовитися.

Відповідне опитування проводилося спеціалістами дослідницького центру Pew. Вони виявили, що за останніх чверть століття для більшості мешканців США Інтернет став абсолютно необхідною технологією. Було виявлено, що 87% американців активно користуються Інтернетом, 76% опитаних назвали Мережу благом для людства, а 46 % респондентів вважають, що від Інтернету сучасній людині практично неможливо відмовитися, а якщо й можливо, то така відмов потягне за собою украй сумні і непередбачувані наслідки.

І справді, Інтернет відкрив практично необмежені можливості у плані пошуку та обміну інформацією, зняв територіальні рамки зі спілкування, розкрив переваги відеозв’язку та ще багато-багато всього іншого. А ще Інтернет-технології дозволяють непогано заробляти.

Саме тому дедалі більше молодих людей намагається освоїти особливості інтернет-технологій – досконале знання усіх нюансів тору шлях до успішного і прибуткового майбутнього. Допомогти ознайомитися з тим, як працюють технології глобальної мережі, допомагає академия Сisco – програма, яка дозволяє глибоко ознайомитися з Інтернет-технолгіями в режимі онлайн під контролем кваліфікованих спеціалістів. Актуальність програми полягає хоча б у тому, що досконале розуміння і володіння Інтернетом дозволить у майбутньому більше заробляти. Але про це трохи пізніше.

За останнє двадцятиліття, як виявили дані опитування, Інтернет перетворився для американців, як, зрештою, і для мешканців більшості розвинених країн, зі звичайного хобі в абсолютно природний вид щоденної діяльності. І якщо у 1995 році доступ до всесвітньої мережі був лише у чотирнадцяти відсотків користувачів, то сьогодні для більшості з нас він є невід’ємною частиною життя. Інтернет є практично необмеженим джерелом інформації, щоправда, і досить небезпечним у плані збереження конфіденційності приватного життя.

І що цікаво: спеціалісти Pew виявили, що всі ті, хто заробляє більше п'ятдесяти тисяч доларів на рік, користуються Інтернетом. Серед тих, у кого річний дохід коливається в межах тридцяти тисяч доларів, Інтернет-користувачів всього 65%. Останнім часом для входу в Мережу все активніше використовуються смартфони, якими на сьогоднішній день володіє 58 % американців.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.