Білорус міняє Mercedes на iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2014 23:22 · Розділ: Події у світі

Пристрасть до смартфонів від Apple з кожнм днем набирає оборотів, принаймні серед шанувальників продукції. І якщо моделі, які побачили світ після смерті Стіва Джобса, викликали у багатьох тінь незадоволення та натяк на зневагу, то все ж більшість найзапекліших фанатів виробника готові піти на все, щоб отримати у своє розпорядження улюблений гаджет.

І, бажаючи роздобути продукцію від Apple, вони часто зважуються на ризиковані афери. Для прикладу, раніше у Китаї один хлопець навіть пожертвував власною ниркою, щоб купити омріяний планшет.

Та все ж таких одиниці – більшість пропонують взамін за iPhone менш цінні речі.

У Білорусії фанатів Apple теж виявилося чимало. Один з них трохи раніше готовий був пожертвувати цілим будинком, розташованим в одному з агромістечок неподалік Лунінца.

Тепер же інший мешканець Білорусії вирішив обміняти на iPhone свій автомобіль марки Mercedes. Щоправда, Mercedes далеко не новий, і йому вже давно пора на пенсію. Білорус готовий віддати автомобіль тому, хто запропонує йому справний iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 або iPhone 5s.

Користувач одного ресурсу, відомий під ніком EvgenBrest, розгляне й інші варіанти – пристрої Samsung та ноутбуки, тільки щоб це не був зіпсований шлак.

Автомобіль оцінено у 850 доларів, тож покупцеві Mercedes W123 80-х років ще доведеться доплатити готівкою.

Mercedes_W123 ( фотографію взято з сайту uk.wikipedia.org)
Mercedes_W123 ( фотографію взято з сайту uk.wikipedia.org)

За словами білоруса, двигун власного автомобіля він відремонтував недавно, при чому провів капітальний ремонт, тож той працює з завидною точністю. Передню підвіску автомобіля він повністю перебрав, новому власнику залишиться хіба що поміняти колодки, однак задню підвіску фанат Айфонів не чіпав. Зовні автомобіль виглядає досить непогано, як і його салон.

Але стан кузова залишає бажати кращого. Права сторона днища, зізнається продавець, повністю прогнила, а щоб його переварити, доведеться заплатити десь так дві-дві з половиною сотні доларів, принаймні на території Білорусії. Крім того, до управління коробкою передач треба звикнути – роки напруженої роботи позначилися на її стані. З документів на автомобіль у білоруса тільки паспорт, але технічний талон він обіцяє відновити. Бажано, щоб автомобіль не переоформляли, та якщо покупець забажає, то і така угода можлива.


Інші новини розділу