Британка намагається стати такою ж дурнуватою, як Барбі Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2014 21:00 · Розділ: Події у світі

Популярність ляльок Барбі переросла в справжнісінький культурний феномен: з іграшки довгонога худорлява красуня перетворилася у культовий персонаж, який бере участь у громадських заходах, є виразником соціальних інтересів певних громад, та навіть здійснює своєрідні сеанси психотерапії. Та чимдалі, тим гірше: останнім часом у світі з’являється все більше дівчат, які в усьому намагаються наслідувати популярну по всій планеті ляльку.

Одна така жива Барбі мешкає в Одесі. Яскравий макіяж, фарбоване волосся, крикливе вбрання і струнка фігура – здавалося б, більше нічого Барбі не потрібно. Та це далеко не так: мешканка Британії вирішила, що всього цього замало, і щоб стати справжньою Барбі, необхідно кардинально змінити власний світогляд. І перше, що слід зробити, це подурнішати.

Щоб знизити рівень свого інтелекту, мешканка Британії навіть записалася на сеанси до психотерапевта. І, за її власним зізнанням, методика вже почала діяти. Блонді Беннет почала ставати дурнішою на очах.

Недавно з нею трапилися дві історії, які є яскравим цьому доказом. Спершу жінці потрібно було зустріти в аеропорту свого друга, і тоді вона відчула, що поступово стає інтелектуальним покидьком. Спочатку Блонді ніяк не могла зрозуміти, куди їй слід іти – чи туди, де знаходяться ті, хто щойно прибув, чи в зал, де очікують рейсу пасажири, що відлітають.

Інший випадок ще яскравіший: сівши за кермо свого автомобіля, жінка протягом трьох годин їздила по одному маршруту - навколо будинку, в якому мешкають її батьки. Дивно, але Барбі зізнається, що вона просто-на-просто заблукала.

Блонді Беннет також розповіла, що схибнулася на ляльках Барбі ще в дитинстві. Їй настільки сподобалася ця іграшка, що вона з усіх сил намагалася стати схожою на неї. В підлітковому віці ситуація загострилася – гардероб Беннет складався з вбрання виключно рожевих кольорів, і, ясна річ, вона перефарбувала волосся в білий колір.

Однак щоб стати по-справжньому щасливою, необхідно не лише зовнішньо стати подібною на улюбленого персонажа: треба подбати й про внутрішній світ. Але на заваді внутрішньому перетворенню став надмірний інтелект (з приводу чого, чесно кажучи, виникають серозні сумніви).

Сеанси гіпнотизера повинні їй у цьому допомогти. Як твердить Беннет, процес зниження інтелекту уже розпочато.

Навіщо такі радикальні методі, спитаєте ви? Блонді вважає, що Барбі не бувають розумними, і якщо вона стане дурненькою, то її життя у свою чергу стане безтурботним і щасливим.

Джерело: http://infosmi.net/

Інші новини розділу