В Італії псевдогінеколог оглядав пацієнток через Skype Автор: lesya · Опубліковано: 27.02.2014 18:27 · Розділ: Кримінал

На світі чимало збоченців, і поліція не в силі з ними боротися. Але є й приємна новина: цими днями одним збоченцем стало менше. Так, італійські правоохоронці спіймали гінеколога-самоучку, який за допомогою Skype примудрився отримувати сексуальне задоволення: прикидуючись лікарем, він «обстежував» пацієнток, займаючись паралельно мастурбацією.

Ім’я мешканця Італії не розголошується. Відомо тільки, що він телефонував своїм потенційним жертвам по телефону і представлявся завідуючим клінічної лабораторії, який за сумісництвом працює гінекологом. Далі він наполягав, щоб жінки терміново пройшли обстеження через Skype.

Жертвами збоченця ставали мешканки півночі Італії. Після телефонних дзвінків лікар змушував їх роздягтися, далі він уточнював характер скарг пацієнток, а після цього просив їх виконувати низку дій, змушуючи торкати себе. Деяких італійок такі вказівки бентежили, однак псевдолікар був дуже переконливим: він наполягав, що такі дії є звичайним медичним оглядом.

Довірливі італійки виконували його вказівки, навіть не підозрюючи, що по той бік екрану онлайн-гінеколог займається онанізмом. Не відомо, скільки б ще таких оглядів провів лікар-збоченець, якби його не викрила молода пацієнтка з міста Бріндізі.

Дівчині виповнилося всього шістнадцять, тим не менше, вона виявила куди більше кмітливості, ніж набагато старші пацієнтки. Коли до неї зателефонував лікар і сказав, що в неї виявлено вагінальну інфекцію, дівчина погодилася на проведення консультації по Скайпу, хоча такий підхід і видався їй дивним.

Дівчина не розуміла, що відбувається, а мова лікаря була дуже переконливою. Тим не менше, в ході «обстеження» вказівки лікаря ставали все відвертішими, більш специфічними та наполегливими. В результаті пацієнтка вирішила перервати розмову.

Проаналізувавши все, що з нею відбулося, молода італійка запідозрила щось неладне. І одразу розповіла про все батькам. А ті, не гаючи ні хвилини, зателефонували у поліцію міста Бріндізі, заявивши, що їхню неповнолітню доньку спробували спокусити. Дівчині показали фотографії потенційних злочинців, і вона впевнено вказала на зображення одного з них. Псевдогінекологом виявився чоловік, якого вже раніше затримували за злочинні розпусні дії.

Поліцейські розповіли, що ніяких проблем із затриманням «гінеколога» у них не виникло. Та поки що залишається незрозумілим, як чоловікові вдавалося отримувати результати аналізів потенційних жертв та їхні номери телефонів.

Джерело: fedpost.ru

Інші новини розділу