Намет для проживання в екстремальних умовах Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.08.2009 10:11 · Розділ: Нові технології

Австралійські дизайнери спроектували намети Igloo Satellite Cabi, які призначені для суворих кліматичних умов і здатні витримувати низькі температури, сильні вітри та сніги. Якщо раніше ці будиночки розроблялися для наукових станцій і дослідницьких експедицій, то зараз переваги Igloo Satellite Cabin оцінили і прихильники eкo-туризму.

Фото взято з сайту icewall.com.au
Фото взято з сайту icewall.com.au

Виготовлено такий намет з легкого скловолокна. У зібраному вигляді він легко транспортується човном, вантажівкою, вертольотом і навіть снігоходом.

Фото взято з сайту icewall.com.au
Фото взято з сайту icewall.com.au

Діаметр основи намету складає 3 метри, тоді як висота – 2.1 метра. Стіни збираються з 8 панелей, а подвійне протиударне віконне скло виготовлене з полікарбонату. У кожному наметі є по два вентилятори: при "дверях" і вгорі. Фіксують намет 8 строп, на кінцях яких знаходяться кілочки, що забиваються в землю. А 4 з цих строп дозволяють переміщати вже зібрану конструкцію за допомогою вертольота. Намети можна подовжити до шести і більше метрів, якщо додати панелі, або скріпити готові конструкції тунелями. Діапазон кольорів і конфігурацій Igloo Satellite Cabin різноманітний. Основні інструменти для монтажу, болти, стропи та інструкція по монтажу постачаються в комплекті з наметом.

Джерело techvesti.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.