Біблія врятувала американця від загибелі Автор: lesya · Опубліковано: 27.02.2014 16:29 · Розділ: Події у світі

Священики і пасторі не втомлюються твердити, що віра в Христа та слідування біблійним заповідям врятує наші душі. Та, виявляться, Біблія може вберегти не лише духовне начало, але й тілесне.

Цими днями Священне писання врятувало від загибелі одного американця. І не те щоби чоловік свято слідував біблійним приписам – книга врятувала йому життя в прямому сенсі.

Сорокадев’ятирічний водій автобуса, що працював і мешкав у штаті Огайо, залишився в живих завдяки тому, що Біблія закрила його від куль.

Зупинивши свій автобус, літній Рікі Ваггонер абсолютно нічого поганого не підозрював. Він спокійно займався своїми справами, як раптом на нього напала банда молодих злочинців. Вони двічі вистрелили Рікі в груди та один раз – у стегно.

Злочинці стріляли точно, і якби не випадковість – чи, може, рука вищих сил?.. – чоловік неодмінно розпрощався б з життям.

Однак кулі влучили не в серце, а прямісінько в примірник Нового завіту, який Ваггонер завжди носив з собою у нагрудній кишені.

Мешкає чоловік в містечку Дейтон, Огайо, США. Пізно увечері він змушений був з’їхати з дороги і зупинитися, оскільки в автобусі з ладу вийшов двигун. Він ще не встиг зрозуміти, що до чого, як в салон автобуса раптово увірвалася банда підлітків. Бандити були різного віку - від п’ятнадцяти до вісімнадцяти років. Один зі злочинців підійшов до Рікі Ваггонера впритул і вистрілив йому в груди.

Рікі Ваггонер (фото з сайту starcasm.net)
Рікі Ваггонер (фото з сайту starcasm.net)

За словами потерпілого, тієї секунди йому видалося, ніби його щосили ударили кувалдою. Чоловікові здалося, що куля пройшла навиліт, і він уже подумки прощався з життям, як раптом зрозумів, що весь удар Біблія прийняла на себе.

«Поранений» від удару він упав на підлогу, однак чинити опору не припинив. Якимось дивом він вихопив з рук злочинця пістолет, і малолітні бандити одразу ж подалися навтьоки. Водій ще кілька разів вистрілив нападникам услід, та, здається, так ні в кого і не влучив.

Згодом чоловік знайшов у автобусі ніж, який, очевидно, загубили учасники банди. Злочинців зараз розшукують, і, як твердить поліція, найближчим часом спіймають.

Навіщо підліткам знадобилося стріляти у звичайного водія, невідомо: вони навіть не вимагали у нього грошей, а просто прийшли й почали стрілянину. За однією з версій поліції цей напад був частиною своєрідного «обряду ініціації», популярного в середовищі бандитських угруповань.

Джерело: http://www.amic.ru/

Інші новини розділу