Вчені з'ясували, що чоловіки щасливіші за жінок Автор: lesya · Опубліковано: 26.02.2014 11:17 · Розділ: Суспільство

Чоловіки щасливіші, ніж жінки (фото з сайту pikabu.ru)
Чоловіки щасливіші, ніж жінки (фото з сайту pikabu.ru)

Чоловіки й жінки – істоти настільки різні, що часом диву даєшся, як взагалі вони можуть існувати на одній планеті. І не те що існувати, а створювати сім’ї, мешкати все життя під одним дахом, ділити проблеми і радощі, - коротше, ставати одним цілим.

Звісно, таке вдається не всім. У процентному співвідношенні ідеальних і щасливих шлюбів не так уже й багато. І не тому, що в житті щастить лише вибраним, а тому, що ми не вміємо правильно сприймати життя. Конфлікти виникають на рівному місці, а нічим не прикрашений побут вбиває навіть найсильніші почуття.

Тим не менше, навіть якщо у вашій сім’ї не все ладиться, є чимало способів згладити конфлікти та винести взаємини на новий рівень. Це і консультації психологів, і гіпноз, і модні сьогодні расстановки по Берту Хеллингеру, і сеанси групової терапії. Читайте більше психологічної літератури: можливо, дослідження психологів допоможуть вам краще зрозуміти інших членів сім’ї, приміряти на собі їхню шкуру та переосмислити те, що відбувається.

Наприклад, чоловікам корисно буде знати, що жінки відчувають себе більш нещасними і у них слабкіше здоров’я, ніж у представників сильної статі. Можливо, саме цим пояснюється надмірна слізливість та схильність до депресій.

У дослідженні психологів взяло участь дві тисячі представників обох статей. В результаті вчені з’ясували, що в питаннях стосовно ваги, форми, зовнішнього вигляду і того, як вони сприймаються оточуючими, чоловіки виявляють набагато вищий рівень щастя та задоволеності життям, аніж жінки.

Натомість жінки своїм виглядом задоволені не так уже й часто. Крім того, представниці прекрасної статі набагато частіше вдаються до дієт, аніж чоловіки.

Чоловіки набагато рідше піддаються впливові стресових факторів. Опитані учасники експерименту чоловічої статі зізналися, що відчувають стрес десь так раз на місяць – таких було шістдесят відсотків. Разом з тим у жінок цей показник куди тривожніший - 60% учасниць експерименту зізналися, що страждають від стресу як мінімум раз на тиждень.

70% чоловіків практично не знають, що таке депресії і поганий настрій, тоді як половина жінок відчувають себе украй нещасними хоча б раз на місяць.

Крім того, жінки набагато частіше страждають від головних болів, метеоризму та поганого травлення. Виходить, що жінок і справді може боліти голова, і все це – зовсім не відмовки при небажанні займатися сексом.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.