Одруження з багатим – не ознака жадібності Автор: Lesly · Опубліковано: 31.07.2009 16:49 · Розділ: Суспільство

Коли американці вирішують, що пора будувати сім’ю, то в першу чергу шукають партнерів, які можуть забезпечити їх матеріально. Нещодавнє опитування, проведене американською компанією Prince & Associates, показало, що 1/3 респондентів зі 1134 опитаних, зізналися, що одружилися б з людиною посередньої зовнішності та товстим гаманцем (в середньому, багатим вважається власник 1,5 млн. дол. США). Дослідження проводилося серед людей середніх статків (з рівнем доходів 30-60 тис. дол.США в рік).

Рас Алан Прінс (Russ Alan Prince), який вивчає феномен багатства, пояснює це просто: "Люди хочуть гарно жити." Мати достатньо коштів та не бути змушеним працювати за мізерну платню – це те, про що мріють практично всі, додав він.

Проте, всі респонденти усвідомлювали, що за гроші не купиш почуттів: 43% вважають, що такі відносини, побудовані на корисливих цілях, закінчаться розлученням.

Важливим є ще і те, що багато чоловіків та жінок, які зважуються на розлучення, сподіваються, що через рік чи два зможуть одружитися знову, проте, проходить 5-10 років, а нічого не змінюється. Причиною такого повороту в житті є те, що розлучені дуже прискіпливо ставляться до вибору нового партнера. В цьому випадку гроші вже не є найважливішим критерієм, однак для жінок це завжди важливо. Близько ¾ опитаних жінок у віці 30 років відповіли, що одружилися б через гроші, порівняно з 41% 20-річних чоловіків. Пошуки багатого нареченого - це не ознака жадібності, а прагнення до стабільності та впевненості в майбутньому.

Одруження здавна було тісно пов’язаним з грішми або соціальним статусом. Якщо сьогодні люди віддають перевагу багатим перед бідними, то в цьому немає нічого нового, навіть при тому, що сьогоднішнє "полювання" на чужі маєтки більш відкрите. Як стверджують науковці, почуття виникають на основі цілого комплексу якостей та критеріїв, а гроші - ознака успіху та достатку – завжди є складовою частиною цього комплексу. Навіть, якщо вас не цікавить багатий партнер, ви обов’язково віддаватимете перевагу людині, що має постійне джерело доходів, підсумовують дослідники.

В народі кажуть, якщо людина, не одружується з грішми, то це тільки тому, що вона не одружується з великими грішми. Загалом, бажання гарно жити – не гріх. За гроші не купиш щастя, проте, вони вирішують багато проблем.

Джерело: sunherald.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.