Пастор закликає прихожан відвідувати службу голими Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2014 22:54 · Розділ: Релігія

Цими днями один американський пастор опинився в центрі скандалу – він виступив перед парафіянами із закликом приходити на богослужіння повністю оголеними.

Пастор на ім’я Аллен Паркер зі Сполучених Штатів звернувся до своїх парафіян із закликом приходити на служби голими. Він навіть вирішив подати своїй пастві приклад, скинувши з себе священицьке одіяння. У такий спосіб, вважає пастор, люди стануть більш розкутими.

На думку Аллена Паркера, практично всі священики ставляться до одягу і зовнішнього вигляду парафіян занадто суворо, що заважає виконанню основної мети, яку повинна нести в собі церква.

Таких священиків Паркер звинуватив у матеріалізмі, який, на йог думку, просто не повинен бути присутній в душах віруючих людей. Щоб продемонструвати, що духовне має бути сильнішим за матеріальне – принаймні у всьому, що стосується церкви, - пастор і вирішив роздягтися та роздягти свою паству.

На підтвердження своєї позиції пастор навіть навів фрагменти Біблії, де всі головні події відбуваються з оголеними людьми. І навіть розп’яття та Вознесіння Ісуса Христа не містить і натяку на вбрання.

Довго не думаючи, пастор і сам скинув з себе вбрання. І що найцікавіше, деякі парафіяни вирішили наслідувати його приклад і також оголилися.

Пастор і сам скинув з себе вбрання (фото з сайту polit.ru)
Пастор і сам скинув з себе вбрання (фото з сайту polit.ru)

Тим не менше, послідовників пастора – одиниці. Все ж більшість парафіян від такого кроку утрималися, тим більше, що надворі зима, і ходити роздягненим – холодно.

Є ще й проміжна ланка прихожан – з почуття солідарності вони вирішили оголитися частково.

Що ж стосується тих, хто відмовився від вбрання, то вони вважають такий крок істинно правильним. Коли вони приходять на службу голими, то стають рівними між собою, і всю штучність та непотрібність суєтного мирського життя вони залишають за порогом храму.

Ситуація доволі неоднозначна, особливо у контексті того, що, як би не було прикро це визнавати, серед священнослужителів чимало збоченців, гомосексуалістів та педофілів. І церкву вони часто вибирають в якості ширми для своєї злочинної діяльності.

Тим не менше, протестантська церква славиться досить вільними поглядами. І намагаючись залучити дедалі більше людей у віру, пастори вдаються до досить нестандартних методів, влаштовуючи в стінах храмів дискотеки, концерти та інші розважальні заходи.

Джерело: http://novoston.com/

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.