Прийом антидепресантІв забезпечив американці п'ятиденну ерекцію Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2014 17:57 · Розділ: Медицина

Антидепресанти небезпечні (фото з www.psyportal.net)
Антидепресанти небезпечні (фото з www.psyportal.net)

Випадки, коли у чоловіків спостерігається кількаденна ерекція, трапляється не так уже й рідко, а на медичних препаратах можна знайти попередження про можливість тривалої ерекції. Проте недавно стало відомо, що така ерекція може спостерігатися і у представниць прекрасної статі.

Це явище навіть отримало свою назву – пріапізм, однак стосується він, як уже зазначалося, здебільшого чоловіків. Тим не менше, жертвою пріапізму цими днями стала одна американка, яка протгоям тривалого часу приймала антидепресанти.

Ім’я жінки зі зрозумілих причин не розголошується. Відомо лише, що їй двадцять дев’ять років та що для підвищення лібідо вона за приписом лікаря приймала антидепресанти. Ці ліки традиційно використовуються в якості антидепресантів, однак жінка збільшувала дозу до тих пір, поки в районі статевих органів у неї не почали з’являтися неприємні відчуття. Так, підвищені дози бупропіону і тразодону викликали сильний набряк статевих губ. Після цього їй почали докучати ще й пульсуючі болі в кліторі.

Перелякавшись не на жарт, жінка припинила приймати таблетки, однак їй не полегшало. Цілих п’ять днів біль та набряк в районі статевих органів посилювався. Жінка змушена була звернутися за медичною допомогою.

Лікарі, які надавали першу допомогу пацієнтці, розповіли, що біль, очевидно, був дуже сильним, оскільки жінка не могла ні сидіти, ні ходити, ні навіть стояти.

Оглянувши хвору, лікарі були шоковані: її клітор збільшився у розмірах і набув фіолетового кольору.

Коли медики дізналися, які препарати приймала хвора, вони вирішили виписати їй препарат, що характеризується протилежною дією – судафед. Препарат допоміг – знеболювальні і симпатоміметичні пігулки зробили свою справу, і вже через добу жінка в нормальному стані покинула стіни лікарні.

Коментуючи ситуацію, лікарі розповіли, що випадок, з яким вони зіткнулися, є доволі рідкісним. Просто жіночий пріапізм - патологія, яка зустрічається надзвичайно рідко, та попри це вона характеризується украй різкими болями, тому надання допомоги повинне відбуватися якомога швидше.

Та якщо у жінок причиною невідкладності медичної допомоги є сильний біль, то в чоловіків ситуація куди гірша – в чоловічих статевих органах можуть утворюватися тромби, в результаті чого розлади еректильної функції неминучі, аж до повної імпотенції. В жінок кровообіг куди сильніший, отож ускладнень у них практично не виникає.

Джерело: fedpost.ru

Інші новини розділу