Психологи пояснили, чому чоловіки люблять футбол Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2014 15:21 · Розділ: Спорт

Фото з сайту www.argo-club.com
Фото з сайту www.argo-club.com

Чоловіки і футбол – нероздільні поняття. Чи то вже мода така пішла, чи то справді є якесь загадкове таїнство, але більшість чоловіків з незрозумілих для жіноцтва причин люблять футбол.

При чому люблять настільки, що намагаються не пропустити жодного матчу, зовсім забуваючи про сім’ю, дружину та дітей. На щастя, таких запеклих футболістів не тай уже й багато, і любов до футболу обмежується переглядами двох-трьох матчів з друзями. І, звісно ж, з пивом. Десь так до півночі… Та все ж не так уже й погано, погодьтеся.

Але тут підстерігає інша небезпека: деякі чоловіки, в яких азарт виривається назовні через усі можливі чакри, піддають серйозному ризику сімейний бюджет. Зарахувавши себе до числа провідних експертів та знавців футболу, вони наввипередки поспішають зробити ставки у букмекерській конторі – на наступний матч треба ж якось заробити?! І часто опиняються в незавидному становищі – і гроші втрачено, і дружиною помічені були на вході в букмекерську контору. А це – гарантований скандал і трата нервів.

Якщо азарт сильніший, ніж ваша раціональність, а зайвих проблем ви не хочете, розпочинайте справу з перевіреними конторами, такими як favbet.by - високі коефіцієнти обіцяють чималий прибуток в разі виграшу, а режим онлайн дозволить уникнути зайвих поглядів.

Однак вернімося до питання, чому чоловіки так люблять футбол. Напевне, хоча б раз у житті це питання задає собі кожна жінка. Врешті-решт за справу взялися психологи, які вирішили пояснити цю загадкову пристрасть.

1. Перша - і досить важлива причина – це те, що футбол здатен зміцнювати дружні взаємини. Ця гра зближує навіть абсолютно незнайомих людей, а що вже говорити про друзів: щотижневі посиденьки під улюблений матч дарують чоловікам чудову атмосферу. Незалежно від того, ким ви працюєте, одружений чи ні, є автомобіль чи ви їздите на велосипеді, футбол стирає всі грані.

2. Кожен чоловік в душі своїй воїн та мисливець, і тихе сімейне життя не може задовольнити його підсвідомих потреб.

Інша справа – футбол. Це вам і стратегія, і завоювання території (в даному випадку воріт) противника, і наступ – словом, всі амбіції завойовника може задовольнити один лише футбол.

3. Третя причина схожа з попередньою – знову ж таки інстинкти. В тваринному світі діє правило природнього відбору, а отже, щоб вижити, ви просто повинні помірятися силами з іншим супротивником. Власне, любов до футболу і є задоволенням тваринних інстинктів чоловіка.

4. Чоловіки ненавидять бездіяльність. Це лише у фільмах трапляються герої-романтики, здатні нерухомо споглядати, як заходить сонце, годинами зазирати у вікно і мріяти про ту свою єдину. Трапляються такі чоловіки і в реальному житті, та здебільшого вони подаються в мистецтво.

А ось звичні для нас чоловіки в більшості своїй на місці всидіти не можуть. Вони хочуть діяти, тому й люблять спорт в усіх його проявах.

5. П’ята причина виявилася доволі несподіваною: чоловіки люблять футбол через своє бажання верховодити. Футбол – це командна гра, в якій обов’язково є головний - капітан. Власне, його роль і бере на себе в глибині душі кожен вболівальник.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.