Психологи розповіли, як виявити прихований талант Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2014 11:15 · Розділ: Психологія

Фото з сайту www.vitamarg.com
Фото з сайту www.vitamarg.com

Всі ми приходимо в цей світ з певними талантами. Однак далеко не завжди ми здатні їх виявити і розвивати. А потім, коли в житті домоглися, здавалося б, усього, що хотіли, все одно відчуваємо себе нещасливими.

В дитинстві ми повністю залежимо від своїх батьків. І якщо вони достатньо часу нам приділяють, то імовірність того, що наші пріоритети буде вибрано правильно, суттєво зростає. Тим не менше, батьками здебільшого стають молоді недосвідчені особи, які не завжди з собою можуть розібратися, не те що визначити приховані таланти у своєї дитини. І якщо сьогодні на допомогу батькам приходять дитячі психологи та педагоги, то колись послуги фахівців були для них практично недоступними.

А що робити тим, хто вже дорослий та сформований, а питання, как найти свое призвание турбує його й досі?

Способів виявити свій талант є чимало. Можна звернутися за допомогою до фахівців, можна спробувати покопатися в собі самостійно. Чи варто це робити? Однозначно варто. Ваш талант – це ваша сильна сторона, і вам потрібно хоча б знати, які у вас суперможливості. І навіть якщо ви не перетворите своє вроджене обдарування в основне заняття свого життя, то принаймні в якості хобі воно вам добряче допоможе.

Щоб відшукати свій талант, глибоко похований під роками вашого життя, поверніться у дитинство. Коли ми були дітьми, ми керувалися здебільшого емоціями: ніякої меркантильності, ніякого раціоналізму… наші бажання і мрії нічим не обмежувалися.

Згадайте, яким ви були в дитинстві, чого хотіли та чого прагнули. Ваша внутрішня інтуїція підкаже вам, чим потрібно зайнятися.

Щоб з’ясувати своє покликання, необхідно порозмовляти з підсвідомістю: вона приховує в своїх чертогах відповіді на всі запитання. Ось лише навчитися задавати запитання та ловити відповіді, які нам посилає підсвідомість, - справа непроста.

Для цього слід увійти в особливий стан: ляжте, розслабтесь, прислухайтесь до свого дихання, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів і задайте питання, яке вас цікавить.

Не очікуйте, що відповідь ви отримаєте зразу. І не чекайте, що якийсь таємничий голос нашепче вам на вухо те, що ви хочете почути. Але кинуте випадковим перехожим слово, почута новина чи книга, яку раптом забаглося прочитати, - словом, будь-який знак – а ви зрозумієте, що це саме він – дозволить вам зрозуміти, в чому ваші таланти.

Щоб розібратися в собі, ви повинні спостерігати за іншими. Проаналізуйте характери та звички людей, які вам подобаються, визначте, що найбільше вас захоплює. І не треба замислюватися над тим, зможете ви цим займатися, чи ні: вимкніть логіку і вибирайте речі, які вам просто подобаються. А потім виберіть справу, яка вам до душі найбільше.


Інші новини розділу