Телефонам Vertu дісталася більшість місць у списку найдорожчих телефонів світу Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2014 09:57 · Розділ: Мобільний зв’язок

Коли нас запитують, які мобільні телефони найдорожчі в світі, на згадку першим чомусь приходить iPhone. Так, моделі iPhone і справді є одними з найдорожчих на ринку мобільних пристроїв. Однак з однією невеликою поправкою: на ринку серійних мобільних пристроїв. Насправді у світі чимало моделей мобільних телефонів, орієнтованих на вибране коло осіб – на мільярдерів та олігархів, ну й хіба що на зірок Голлівуду, а той час як iPhone може собі дозволити практично кожен. Різні моделі iPhone популярні як серед простих смертних, так і серед золотої молоді.

Тим не менше, у світі, де обертаються мільйони чи навіть сотні мільйонів доларів, на арену виходять інші гравці: не годиться ж поважному мільярдерові ходити з недорогим по його мірках телефоном – не престижно це, а статус для бізнесмена, як відомо, значить дуже багато. Тож виробники мобільних телефонів об’єднують свої зусилля з дизайнерами та ювелірами, щоб випустити у світ кілька ексклюзивних та наддорогих моделей мобільних телефонів.

До останніх, власне, і належить GoldVish Le Million. Вартість цієї моделі, інкрустованої діамантами різних розмірів, перевалила за мільйон. А працював над створенням та оздобленням пристрою знаменитий швейцарський дизайнер Еммануїл Гейт. Корпус телефону виготовлено із золота, інкрустовано діамантами, а задня панель обтягнена крокодилячою шкірою найвищої якості. Таких телефонів всього є три. Загальна вага діамантів, витрачених на телефон, складає цілих сто карат… Пристрій навіть було внесено до Книги рекордів Гіннеса

GoldVish Le Million (фото з сайту http://xage.ru/)
GoldVish Le Million (фото з сайту http://xage.ru/)


Фото з сайту http://xage.ru/
Фото з сайту http://xage.ru/


Аналогічну суму доведеться заплатити і за смартфон Diamond Crypto, над яким працював Пітер Алоіссон. При виготовленні телефону використовувалися коштовні метали та камені, і дуже багато уваги було приділено програмному забезпеченню, а зокрема, рівню безпеки пристрою. В результаті користувачі отримали стовідсотковий захист від вторгнення у їхнє приватне життя. Пристрій заточено під ОС Windows CE.

Говорячи про найдорожчі мобільні телефони світу, звісно ж, неможливо обійтися без телефонів Vertu. Компанія займається виробництвом телефонів преміум-класу починаючи з 1998 року – щоправда, тоді вона була підрозділом знаменитого фінського виробника Нокіа, – тож і її продукція встигла завоювати міцні позиції на ринку. Телефони Vertu збираються вручну, тож зрозуміло, чому їхня вартість стартує від кількох тисяч доларів. В принципі, якщо фінанси не дозволяють вам придбати оригінал, однак ви звикли користуватися якісною продукцією, можете придбати копію телефону Vertu. Щоправда, вартість деяких копій перевалює за позначку в тисячу зелених, проте ви гарантовано отримаєте якісний пристрій, деталі якого відтворені у відповідності до оригіналу.

Якщо ж говорити про найдорожчі моделі виробника, то тут ми просто не зможемо оминути увагою пристрій Vertu Signature Boucheron Cobra. Вартість пристрою перевищує позначку в триста тисяч доларів, корпус виготовлено із золота та інкрустовано коштовними каменями. Цей пристрій – кращий вибір для гламурної жінки-вапм.

Телефон-кобра (фото з http://xage.ru/)
Телефон-кобра (фото з http://xage.ru/)

Взагалі, вся серія Vertu Signature є дорогою. Однак окремі моделі заслуговують підвищеної уваги: для прикладу, модель Vertu Diamond в якості підшипників використовує коштовні камені, тож і вартість телефону перевищує вісімдесят тисяч доларів.

Ну і на завершення кілька слів про SonyEricsson Black Diamond. Цей «чорний діамант» коштує триста тисяч доларів, працює він на ОС Windows Mobile 5.0, оснащений процесором Intel XScale, частота якого складає 400 МГц та низкою інших технологічних досягнень.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.