Угорський бездомний виграв у лотерею більше двох мільйонів євро Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2014 23:59 · Розділ: Події у світі

Ніколи не знаєш, які сюрпризи підготувала тобі доля. Сьогодні ти багатий, а завтра шукаєш, де б заробити на шматок хліба, зараз в тебе нема даху над головою, а вже завтра ти – мільйонер…

Переконатися, що в житті завжди варто надіятися на краще, довелося недавно Ласло Андрашеку, безробітному та бездомному мешканцю Угорщини.

В свої п’ятдесят чотири роки він не мав ні житла, ні роботи, та ще й лікувався від алкоголізму. Однак вирішивши спробувати щастя, чоловік, що бомжував на вулиці, на останні гроші купив лотерейний квиток і… виграв джек-пот.

Рішення купити квиток прийшло до п’ятдесятичотирьохрічного Ласло Андрашеку, коли він їхав у клуб, що допомагає людям позбутися алкоголізму. Приїхавши на вокзал, чоловік на останні гроші купив лотерейний квиток. І останнє число, яке повинне було завершити лотерейний ряд, він вирішив обрати випадково, поклавшись на везіння.

І саме це число – двадцять чотири – принесло бездомному щастя. Сума стала найбільшим лотерейним виграшем, який коли-небудь виплачували угорцям: майже три мільйони євро, погодьтеся, немала сума.

Отримавши виграш, чоловік неабияк зрадів. І перше, що він вирішив, це не піти в запій: п’ять років тому йому вдалося побороти алкоголізм, і повертатися до страшної залежності він зовсім не хоче.

Далі чоловік повиплачував сімейні борги, а потім купив своїм дітям автомобіль і три квартири. Чоловік твердить, що гроші стануть для нього засобом існування, тоді як внутрішній світ чоловіка абсолютно ніяких змін не зазнав.

Слова чоловіка, що б там не говорили скептики, скидаються на правду. Частину виграшу чоловік має намір витратити на боротьбу з алкоголізмом та наркоманією, хвилює його і проблема жорстоких взаємин між подружжям.

Цікаво, але чоловік протягом тривалого часу приховував від інших своє ім’я, та бажання помогти іншим примусило його наважитися вийти з тіні. Тож ім’я милосердного бездомного стало відоме громадськості лише тепер.

Перше пожертвування на користь благодійного фонду Андрошек зробив у вересні минулого року – так він допоміг соціально незахищеним громадянам. А тепер він зробив великий внесок, і залишатися в невідомості просто не міг.

До речі, це вже другий випадок за останній час, коли гроші, виграні в лотерею, люди віддають на благодійність: першим, хто це зробив, був канадець, який, вигравши суму в сорок мільйонів доларів, вирішив використати їх в благодійних цілях.

Джерело: http://www.km.ru/world

Інші новини розділу