Хорватський винахідник створив краватку, що змінює колір Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2014 19:50 · Розділ: Нові технології

Правила ділового етикету передбачають наявність певного дрес-коду, і в більшості випадків для чоловічий дрес-код передбачає носіння краватки.

Та щоб виглядати стильно й ефектно, краватку необхідно вибирати у відповідності з усіма вимогами того чи іншого стилю, ретельно підбираючи під костюм, сорочку та навіть спрямованість тієї чи іншої ділової зустрічі. Щоб не витрачати шалені гроші на безглузді предмети одягу – в повсякденному житті поза роботою мало хто з чоловіків полюбляє носити краватку – хорватський винахідник і створив свій винахід – футуристичну краватку на всі випадки життя.

Створений хорватом аксесуар здатен змінювати колір та навіть візерунок, при цьому він самостійно може підібрати найбільш відповідну до решти вбрання барву.

Гаджет отримав назву iTie, і він полегшить життя чоловікам, які ненавидять підбирати краватку під вбрання.

Автор творіння, тридцятитрьохрічний графічний дизайнер Томіслав Звонарік (Tomislav Zvonaric), мешканець міста Загреба, розповів, що його розробка – повністю інтерактивна, і вона може змінювати колір чи візерунок після одного лише натискання кнопки.

Творіння хорвата виконує й інші вельми корисні функції – оснащена гнучким дисплеєм краватка підтримує взаємодію з iOS-додатками. Тож власники футуристичного аксесуару зможуть завантажувати спеціальний додаток, який навіть відображатиме різні фактури тканини. На додачу, краватка оснащена камерами, вона дозволить здійснювати телефонні дзвінки, підтримуватиме функцію відправки повідомлень та здійснення телефонних дзвінків по Skype.

За словами Звонаріка, в основі його розробки – найсучасніші модні тенденції в світі краваток. При цьому, розробляючи дизайн, він відсіював надто екзотичні варіанти, вибираючи ті, що підійдуть для повсякденного використання.

Внутрішня сторона краватки - дисплей (фото з fedpost.ru)
Внутрішня сторона краватки - дисплей (фото з fedpost.ru)

та звичайна краватка, що міняє колір, - цього, вирішив винахідник, замало, тож він оснастив свій пристрій дисплеєм та підтримкою iOS. Томіслав Звонарік зауважив, що його розробка – прекрасний вибір для бізнесмена, який стежить за модою.

Можливо, це й справді так, адже внутрішня сторона краватки – це суцільний дисплей, і, ймовірно, в недалекому майбутньому власники гаджета зможуть не просто змінювати колір аксесуару одним натисканням кнопки, але й отримають можливість постійно перебувати на зв’язку.

Джерело: anomalia.kulichki.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.