В Іспанії з'явився жіночий готель Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2014 17:06 · Розділ: Життя

Яких тільки дивовиж немає в світі – незвичайні будинки, екстремальні атракціони, готелі-шедеври, міста-примари і багато-багато всього цікавого. Відпочити є де і чоловікам, і жінкам, і дітям.

Та, схоже, не всюди представникам сильної статі вхід відкритий – цими днями в Іспанії з’явився готель, куди впускатимуть виключно жінок. Ось така-от несподіванка: ще донедавна жінки в усьому хотіли зрівнятися з чоловіками, вели запеклу боротьбу за свої права, намагаючись проникнути в усі суто «чоловічі» сфери існування, а вже сьогодні їм знадобився відпочинок, і вони шукають місця, щоб усамітнитися від чоловіків.

В принципі, в готелі, про який іде мова, є місце й чоловікам. Однак розташований на іспанському острові Мальорка готель Illetas Albatros виділив цілий поверх спеціально для представниць прекрасної статі – щоб зробити їхній відпочинок максимально комфортним та безпечним.

Жіноче крило готелю включає номери, облаштовані з урахуванням усіх потреб сучасних дам. Тут і величезні дзеркала, що дозволяють оглянути себе в повен ріст, з голови до п’ят, і м'які вішалки для одягу. В номері є випрямлячі для волосся та величезна кількість найрізноманітніших косметичних засобів.

Інтер’єр кімнат також витримано в «жіночому» стилі. Дівчатам, які зупиняться в готелі, пропонують відвідати заняття йоги, пілатесу, а також сходити в салон краси. Чоловікам заходити сюди суворо заборонено.

До речі, іспанський готель – не перший, куди заборонили заходити чоловікам. Перший такий заклад з’явився у Берліні, наприкінці 80-хх. Німецькі жінки завжди хотіли довести, що вони не залежать від чоловіків – такі собі європейські амазонки - і готель «Artemisia» був досить популярним. В його номерах частенько зупинялися бізнес-леді, яким обридло доводити світові, що вони нічим не гірші за чоловіків.

Такі жіночі готелі, говорять автори проектів, допомагають представницям прекрасноъ статі відпочити від повсякденних турбот і присвятити трохи часу собі.

Якщо ж вам без чоловічого товариства сумно, можете відвідати іншу диковинку Іспанії - готель-поїзд, який відкриють найближчим часом у цій спекотній та сонячній країні.

Відкрити перший у світі готель на колесах вирішила компанія Renfe, що займається залізничними перевезеннями. Готель планують назвати Train and Breakfast. Складатиметься він зі спеціально сконструйованих вагонів, у яких обладнають зручні номери. Перебуваючи в готелі, туристи зможуть об’їхати всю країну.

Джерело: public24556443

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.