BMW випускатиме окуляри доповненої реальності Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2014 12:55 · Розділ: Авто-мото

Сьогодні практично всі автовиробники намагаються максимально удосконалити свої автомобілі, охопивши сферу електронних технологій. Бортові комп’ютери з кожним днем удосконалюються все більше, й автомобілі поступово переходять під управління роботів.

Недавно компанія BMW представила своїм шанувальникам чергову новинку – спеціальні окуляри для ремонту. І окуляри ці не прості, а особливі – окуляри доповненої реальності.

В принципі, окулярами доповненої реальності сьогодні мало кого здивуєш. Після того, як Google представила свою новинку – окуляри Google Glass, розробки в цій сфері моментально активізувалися. І попри те, що компанія заборонила іншим вести розробки програмного забезпечення для свого революційного продукту, мало не щодня з’являється інформація про нову програму, покликану за допомогою диво-окулярів покращити світ.

Не дрімають і конкуренти: компанія Epson, що довший час займалася виробництвом принтерів та оргтехніки, широкий вибір якої пропонує сайт epson-pos.ru/, представила свій продукт – окуляри Moverio BT-200, що повинні скласти конкуренцію нашумілим Google Glass.

Однак BMW пішла іншим шляхом: її окуляри не володіють якимись суперможливостями, та водіям-початківцям вони обов’язково стануть в нагоді. Представлені недавно окуляри даватимуть автомобілістам покрокові інструкцію ремонту авто.

Скоріше за все, винахід особливо сподобається представницям прекрасної статі, які, чого гріха таїти, не надто розбираються в автомобілях: для виявлення несправностей та подальшого ремонту авто абсолютно ніякого досвіду непотрібно. Все, що знадобиться, це глянути на автомобіль, а точніше, на його начинку, і окуляри одразу ж видадуть вам детальну підказку, що робити далі. До окулярів додаватимуться навушники – для прослуховування голосових підказок.

Різнобарвні картинки в найменших деталях пояснюватимуть особливості побудови механізму низки моделей BMW, при чому інструкція детальна настільки, що навіть вказує, в який бік необхідно повертати ключ.

Окуляри допоможуть як досвідченим механікам, так і звичайним автолюбителям, яких на дорозі спіткала неприємність у вигляді поломки автомобіля. Крім реальних об’єктів, які можна побачити крізь окуляри, користувач бачитиме анімаційне зображення дій та інструментів, які слід використовувати для усунення несправності.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.