Золоті правила успішного інвестування Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2014 13:34 · Розділ: Економіка

Вже давно не секрет, що гроші притягують ще більші гроші, та якщо у вас є певна відкладена сума, але ви не пускаєте гроші в оборот, скоріше за все, вони поступово розтратяться, і ви залишитеся ні з чим. Тож не варто тримати їх під матрацом – шукайте способи, як примножити свій капітал.

Їх, слід сказати, чимало, і перше, що приходить в голову – це власний бізнес. Однак не всі люди володіють необхідними для бізнесмена якостями, а комусь просто не до душі повсякденна рутина ведення бізнесу. Для них більш привабливим варіантом є інвестиції.

Інвестувати сьогодні можна в різні сфери. Ви можете покласти гроші в банк, придбати акції, спробувати себе на Форексі чи вкласти гроші у бізнес перевірених та успішних трейдерів. Способів є чимало, головне, дотримуватися певних правил, які збережуть і примножать ваш капітал, а не призведуть до повного краху.

Найперше, що ви повинні зробити, це скласти інвестиційний бюджет. Ви повинні визначитися з тим, яку суму зможете інвестувати в ту чи іншу справу. Примножувати та збільшувати її ви можете, а ось урізати ні в якому разі не варто.

Фото з сайту dumskaya.net
Фото з сайту dumskaya.net

Щоб стати успішним інвестором, ви повинні запам’ятати, що інвестувати допустимо тільки власні кошти. В будь-якому випадку ви можете прогоріти, і якщо втратите власні гроші, їх швидко можна відробити і почати все спочатку, та якщо вам доведеться віддавати гроші банкам, кредиторам, родичам, друзям, знайомим, ви надовго зав’язнете в борговому болоті.

Якщо ви кудись інвестуєте кошти, незалежно, яка сума цих коштів, не варто обмежувати себе в усьому. Вкладайте такі суми, які не сильно позначаться на вашому повсякденному існуванні. До економії теж треба підходити з розумом: не заощаджуйте на харчуванні, а просто відмовтеся від дорогих і не зовсім потрібних покупок.

В інвестиційному бізнесі не варто шукати гарантій – завжди існує ризик прогоріти. І навіть якщо ви помітили, що ваші прибутки йдуть на спад, не поспішайте відкликати вклади: з часом ви вийдете на необхідний рівень, та якщо зняти гроші з рахунків зараз, на прибутки розраховувати не приходиться.

Не варто інвестувати в якийсь один фонд – свої кошти краще розподіляти між кількома рахунками: один прогорить, інший принесе прибуток, і так ви зможете суттєво примножити свої вкладення.

Інвестиційний бізнес вимагає неймовірного самоконтролю: стрибки на біржах трапляються завжди, і навіть якщо ви пішли в мінус, це не означає, що ви втратите всі кошти. Якщо ж ви, під дією емоцій, заберете гроші назад, ви просто не дасте тому, в кого інвестували, довести ваш депозит хоча б до вихідного рівня.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.