5 способів оригінально прикрасити свій автомобіль Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2014 11:55 · Розділ: Авто-мото

Автомобіль - це не просто засіб пересування, а невід’ємна складова комфортного життя, виразник статусу, модний аксесуар, простір для дизайнерських фантазій, а для найзапекліших автомобілістів навіть повноцінний член сім’ї. І вони не шкодують ніяких грошей на прикраси та аксесуари для своєї «лялечки».

Якщо ви вирішили прикрасити свій автомобіль, це не означає, що ви повинні володіти цілим маєтком: в якості прикрас можна використовувати підручні засоби або ж придбати оригінальні аксесуари на сайті http://avtofishki.com.ua/. Та якщо ви хочете чогось більш оригінального, доведеться проявити фантазію.

Прикрашати автомобілі, як показує практика, можна чим завгодно: від позолоти до використаних пробок з-під пива чи води. Або й іншим, ще більш неочікуваним мотлохом.

1. Проблемою утилізації та переробки продуктів сьогодні стурбований весь світ. Саме тому дизайнери та винахідники вигадують найрізноманітніші способи повторного використання старих непотрібних речей. Стосується це і клавіатури, а точніше, її клавіш: як виявилося, акуратні квадратики можна використовувати в якості прикрас.

Фото з http://multimarket.su/
Фото з http://multimarket.su/


Дизайнери сьогодні люблять використовувати клавіші. Ними обклеюють сумки, з них створюють біжутерію, а найбільш вправні художники навіть примудрилися створювати з клавіш цілі картини. А один фантазер обклеїв клавішами свій автомобіль. Акуратні ряди різнобарвних клавіш складаються в оригінальний узор, і здалеку можна подумати, ніби перед нами не автомобіль, а полотно для вишивки.

2. Художниця Паула Вірт пішла іншим шляхом – вона обклеїла автомобіль різнобарвними кубиками Lego – вийшло яскраво та весело.

Фото з http://multimarket.su/
Фото з http://multimarket.su/

3. Не менш оригінальною є і модель Ford Capri. Цей старенький автомобіль був придбаний на аукціоні eBay всього за дві сотні доларів. Новоспечений власник вирішив його удосконалити.

На сто доларів він накупив чотири тисячі іграшкових фордів, і… обклеїв ними автомобіль. Тепер автомобіль, прикрашений автомобілями, не може залишитися непоміченим, а фантазію автора ідеї оцінили в цілому світі.

Фото з http://multimarket.su/
Фото з http://multimarket.su/


4. Художниця Ян Ельфман прикрасила свій автомобіль корками з-під вина. Причому вона не просто обклеїла авто елементами циліндричної форми, але й виклала узори у вигляді сердець. Здається, ніби цей автомобіль, подорожуючи у часі, щойно виїхав з виноробні минулих віків.

Фото з finam.info
Фото з finam.info

5. Як повинен виглядати справжній жіночий автомобіль? Так, щоб всі навколо зрозуміли, що його власниця – особа, яка жити не може без модного взуття, сумочок, прикрас та всіляких там аксесуарів. А щоб це стало можливим, слід автомобіль обклеїти всім цим мотлохом, який так полюбляють жінки.

Фото з www.doodoo.ru
Фото з www.doodoo.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.