Volvo розробила технологію доставки товарів безпосередньо в автомобіль Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2014 13:57 · Розділ: Цікаві факти

Ритм сучасного життя не залишає нам абсолютно ніякого часу. Щоб якось вивільнити хоча б хвилину, ми на всьому намагаємося заощадити: шукаємо роботу близько від дому, відвідуємо магазини, розташовані поблизу, а більш важливі покупки здійснюємо через Інтернет. Тим не менше, іноді навіть забрати товар ми не маємо як: не сидіти ж цілий день удома, чекаючи кур’єра з посилкою.

За вирішення цієї проблеми взялася компанія Volvo. Вона розробила нову форму кур'єрської доставки, а її демонстрація запланована в рамках виставки Mobile World Congress, яка на наступному тижні пройде в Барселоні.

Нове технологічне рішення знаменитого автовиробника дозволить доставляти товар прямо в автомобілі замовників, навіть у випадку, якщо вони знаходитимуться далеко від автомобіля.

Технологія передбачає застосування спеціального цифрового ключа.

В результаті власник автомобіля зможе вказати кур’єрській службі свій автомобіль як місце доставки для товару, купленого в Інтернеті. Далі власник автомобіля отримає на смартфон повідомлення, в якому вказуватиметься місце, в якому кур’єр зможе здійснити доставку.

Далі власник авто – він же замовник товару – передасть кур'єрській компанії спеціальний цифровий ключ, який і дозволить кур’єрові відчинити та зачинити двері автомобіля, поклавши товар всередину. Скориставшись цифровим ключем, власник зможе з точністю відстежити, коли саме двері автомобіля відкривалися і через скільки закрилися. Коли доставку буде здійснено, цифровий код анулюється.

Така доставка стане можливою завдяки використанню додатку Volvo On Call, можливості якого не обмежуватимуться контролем кур’єрів. Додаток може самостійно перевірити, де на даний момент знаходиться автомобіль, дозволяє провітрити салон машини без участі власника, а також визначити рівень пального всередині баку. Всі ці операції можна запускати на відстані, використовуючи для цього смартфон.

Цікаво, яка ж практична цінність цієї технології? Якщо місце доставки вибиратиме кур’єр, то навіщо вам взагалі здалася ця служба? Хіба якщо поблизу знаходиться ресторан чи торговий центр, і ви, замість того, щоб просиджувати в автомобілі, вирішите провести час куди цікавіше. А може, компанія розголосила не всі деталі – одним словом, доведеться чекати наступного тижня: схоже, на виставці «Вольво» представить куди більше інформації.

Джерело: http://www.gazeta.ru/

Інші новини розділу