У США випустять поштові марки із зображенням Стіва Джобса Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2014 20:59 · Розділ: Події у світі

Стів Джобс уже давно став культовою персоною – ще за життя він здобув успіх, популярність, визнання та цілу лаву прихильників, а після смерті його ім’я ще довго не сходило з язиків. Не сходить воно і зараз, а люди в світі всілякими способами намагаються увіковічнити пам’ять цього геніального комп’ютерного новатора.

Незабаром у США вийде пам'ятна колекційна поштова марка із зображенням засновника компанії Apple Стіва Джобса. На даний момент, згідно з повідомленнями, дизайн марки перебуває в розробці. Випуск колекційної серії заплановано на 2015 рік – саме в цьому році Стіву Джобсу, який помер в 2011-му, виповнилося б шістдесят років.

В тому ж році повинні вийти марки із зображеннями знаменитих музикантів Елвіса Преслі та Джеймса Брауна. Ще одна марка присвячуватиметься актрисі Інгрід Бергман.

Ще американська пошта планує випустити марки із зображеннями таких відомих постатей, як Джорджем Буш-старший, Джордж Буш-молодший та Білл Клінтон – всі ці особи, як відомо, в різні період часу займали пост президента США. Коли з’являться марки із зображенням президентів, поки що невідомо.

Марка зі Стівом Джобсом (фото з сайту www.dfm.ru )
Марка зі Стівом Джобсом (фото з сайту www.dfm.ru )

Не визначилися на даний час і з виходом марки, присвяченої чинному президенту країни Бараку Обамі.

Відзначимо, що згідно з законодавством США, що вступило в дію в 1957 році, кожен мешканець США має право звертатися до співробітників американської поштової служби з проханням та пропозиціями стосовно використання зображення якоїсь конкретної людини на серії поштових марок.

Отримані пропозиції розглядаються членами спеціального комітету, і ті з них, які буде визнано «своєчасними, цікавими й такими, що несуть освітню функцію», отримають затвердження, після чого через деякий час вони надійдуть в обіг.

І що найцікавіше: членами цього комітету є звичайні громадяни, а не співробітники сервісу, то ж їхні рішення є по-справжньому непідкупними. Таким чином, на марці може опинитися й фотографія звичайного, нічим непримітного громадянина, треба лише, щоб хтось запропонував службі нанести його на марку, а члени комітету з якихось причин цей вибір підтримали.

Що ж стосується пропонованого переліку, то президенти, очевидно, з’являться на марці як історичні особи, а ось музиканти - як люди, що зробили вагомий внесок у розвиток сучасної культури. Що ж стосується Стіва Джобса, то його вклад у розвиток комп’ютерних технологій сумнівів ні в кого не викликає.

Джерело: www.rosbalt.ru

Інші новини розділу