В Македонії заборонили вивішувати труси на балконах Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2014 16:33 · Розділ: Події у світі

Цими днями уряд Македонії прийняв «узурпаторський» закон, заборонивши вивішувати на вулиці нижню білизну.

Так, вісімнадцятого лютого уряд столиці Македонії Скоп'є видав указ, згідно з яким відтепер у країні заборонено вивішувати для просушки на балконах бюстгальтери, труси та іншу нижню білизну. Більше того, місцевим мешканцям заборонили перетворювати балкони у склад всілякого мотлоху - на балконах і терасах не можна тримати старі меблі, електричні плити та інші предмети побуту, що вийшли з ужитку.

Та й це ще не все: на балконах македонської столиці заборонено просушувати ковдри та простирадла, забороняється складати тут закрутки та консервації.

І навіть традиційні зв’язки червоного перцю, який македонці зазвичай сушать на балконах, причепивши до вбитого в стіну гвіздка, також опинилися в опалі. Ні тобі банок з варенням, ні бочівок з капустою, ні інших ласощів…

При цьому заборона стосується усіх без винятку мешканців столиці країни, а не лише тих, чиї квартири і будинки розташовані на центральних вулицях.

Втілювати закон в життя розпочали вже сьогодні. Перевірятимуть, чи місцеві мешканці дотримуються закону, спеціально призначені муніципальні контролери, і якщо у чиємусь домі виявлять правопорушення, їм одразу ж на місці виписуватимуть штраф.

У такий спосіб влада міста намагається впровадити «європейську цивілізацію» в межі країни. Та цілком ймовірно, що мешканці Скоп’є не скоро зрозуміють, що вивішувати на всезагальний огляд труси, ліфчики, кальсони та все таке інше, нехай навіть новісіньке, не зовсім етично. Що ж стосується іншого мотлоху, то, погодьтеся, не надто приємно споглядати на будинки, охайні фасади яких зіпсовані картиною захаращених балконів.

Цікаво, чи заборона стосуватиметься лоджій, адже якщо тримати закрутки на засклених лоджіях, то перехожі абсолютно нічого не побачать…

До речі, жіноча білизна, а зокрема її нижня частина, за останній час уже вкотре опиняється в центрі уваги урядовців. Приміром, у Росії (чи, точніше, в країнах Митного союзу) недавно було заборонено виробництво, ввіз і продаж мереживних синтетичних трусів. Справа в тому, що синтетика не дає шкірі дихати, і, як твердять автори закону, у такий спосіб вони піклуються про здоров’я жінок. Тим не менше, представницям прекрасної статі якось неохота вдягати на себе бабусині панталони, то ж поява чорного ринку мереживних трусів не за горами.

Джерело: unrealis.ru

Інші новини розділу