Samsung спародіювала рекламу iPad Air Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2014 15:12 · Розділ: Нові технології

Протистояння компаній Samsung та Apple триває досить давно. Компанії-гіганти влаштували справжні перегони, а їхні фанати готові в будь-який момент кинутися на захист продукції своїх кумирів. Кожен з таборів наводить свої аргументи, часом далекі від дійсності, часом реальні.

Судити, продукція якої компанії краща та надійніша, не доводиться: лідерство продажів відходить то до однієї компанії, то до другої. Тим не менше, на вторинному ринку смартфонів більшою популярністю користуються смартфони і планшети від Apple, а це означає, що все-таки більшість користувачів вважають Айфони надійнішими.

Попри те, що пристрої перебувають в одному ціновому діапазоні, вартість ремонту кожного з них відрізняється суттєво. Так, заменить стекло Эпл коштуватиме дешевше, ніж замінити скляний блок пристроїв Samsung, оскільки захисне скло з екраном складає єдине ціле. Інша ситуація з батареєю: якщо у Samsung вона зйомна, то для заміни акумулятора в iPhone пристрій доведеться нести в сервісний центр.

У запеклому протистоянні компанії часом зважуються на не зовсім благородні методи конкуренції, чим викликають запеклу дискусію своїх фанатів. Ось і недавно на сайті http://ukrainianiphone.com/ з’явилася стаття, в якій висміюється нова пародія компанії Samsung на свого конкурента Apple.

Мова йде про рекламний ролик нового iPad Air – у ньому обігрується товщина нового пристрою, який може заховатися за звичайним олівцем. Так, камера фокусується на незамінній для кожної людини речі, якою користуються і малі, й дорослі – на звичайному олівці. Так, на столі, здається, нічого немає, окрім простого олівця, однак згодом виявляється, що за олівцем захований iPad.

Компанія Samsung зняла пародію на цю рекламу. На відео також видно олівець, однак коли камера піднімається, ми бачимо два пристрої - iPad Air і Galaxy Tab Pro 10.1. Рука користувача тягнеться за пристроєм, оминає iPad Air, забирає Galaxy Tab, олівець, а iPad залишається сиротливо лежати на столі.

В ролику ще й акцентується увага на перевагах Galaxy Tab: краще реалізована функція багатозадачності, дисплей демонструє зображення набагато якісніше, а сам пристрій є ще тоншим.

Ролик-пародія викликав обурення шанувальників Apple. Тим не менше, якщо заглибитися у вивчення цього питання, то виявляється, що ролик з олівцем Samsung зняла ще в 2011 році. Тож виходить, що це Apple вдалася до плагіату, а Samsung просто дала їй відкоша.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.