Найпоширеніші несправності смартфонів Samsung Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2014 12:57 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту galaxy-droid.ru
Фото з сайту galaxy-droid.ru

Серія смартфонів і планшетів від Samsung завоювала заслужену популярність і визнання в цілому світі. Мільйонна користувацька аудиторія готова запекло відстоювати переваги та достоїнства пристроїв марки.

Тим не менше, ніщо на Землі не вічне, і навіть якісні смартфони можуть зламатися. Особливо, якщо їм допомогти: сісти на смартфон чи випустити його з рук, так, щоб він впав на щось тверде. Кілька таких проколів, і ваш смартфон або планшет відійде у небуття. Тож з технікою слід поводитися дуже обережно.

Та якщо вже таке сталося, і ваш улюблений смартфон вийшов з ладу, не поспішайте засмучуватися: з високою ймовірністю його відремонтують.

Найтиповіші несправності можна розділити на два види – це апаратний ремонт, коли може знадобитися замена стекла samsung, заміна корпусу, ремонт сенсору та шлейфу тощо, і ремонт програмний, коли вашому пристрою знадобиться встановлення нового програмного забезпечення та нова прошивка.

Що стосується смартфонів лінійки Samsung galaxy, то в них найчастіше ламається екран, сенсор, знищується корпус та виходить з ладу сама програмна система.

Поговоримо про ці поломки детальніше.

1. Сенсор смартфонів надзвичайно чутливий, тож невеликий удар і падіння телефону з невеликої висоти може вивести ваш пристрій з ладу. В результаті пошкоджень екрану сенсор втрачає чутливість, в окремих місцях він може взагалі не реагувати на дотики. Іноді на екрані з’являються смуги.

При падінні частенько тріскає захисне скло. І якщо його заміна не викликає труднощів, то заміна екрану – процес куди складніший і дорожчий. Тому краще оберігати свій смартфон від таких-ось травм.

2. Часто з ладу виходить програмне забезпечення, в результат чого телефонові може знадобитися прошивка та оновлення базових програм. Дуже часто користувачі, намагаючись налаштувати пристрій виходячи з особистих потреб, припускаються помилок, скачують не ті програми чи навіть заблоковують телефон. Пристрій починає працювати несправно або взагалі не працює. Спеціалісти сервісного центру з легкістю вирішують цю проблему.

3. Ще одна поширена поломка – це корпус пристрою. Її можна назвати скоріше естетичною, аніж функціональною, адже подряпини на корпусі абсолютно ніяк на роботу смартфону не впливають. Але ось зовнішній вигляд потребує удосконалення.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.