Forbes склав рейтинг найбагатших вигаданих персонажів Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2014 15:11 · Розділ: Цікаві факти

Письменники, режисери та автори коміксів часто навіть не підозрюють, якими популярними та знаменитими стануть їхні герої через деякий час. Про них не лише заговорить світ – вони стануть частиною світової культури.

Таких героїв на сьогоднішній день є чимало. Вони стають персонажами інтертекстуальних творінь, їхні зображення красуються на вбранні, сувенірах, іграшках тощо, а їхні образи активно використовуються в рекламі. Їм присвячують книги та навіть ігри: і якщо вам чи вашій дитині до вподоби хтось із персонажів, заходьте на сайт go-to-play.ru - тут ви знайдете ігри, присвячені таким знаменитим персонажам, як Том та Джеррі з однойменного мультфільму, Спайдермен, Губка Боб тощо.

А ще всі ці герої можуть бути дуже й дуже багатими.

І ось недавно редакція знаменитого видання Forbes склало рейтинг найбагатших вигаданих персонажів сучасності. Щоб потрапити до рейтингу, всі ці герої повинні були асоціюватися в людей з багатством та бути знаменитими в реальному світі.

Першість дісталася знаменитому мисливцю за коштовностями Скруджу Макдаку. Цей діснеївський персонаж було створено ще в сорокових роках, а його прототипом став відомий підприємець Ендрю Карнегі. Як і реальний персонаж, Скрудж зумів піднятися: зі звичайного мігранта він перетворився в успішного підприємця, сколотивши цілий маєток, який в перерахунку на сучасні ціни складає більше 65 мільярдів доларів.

Скрудж Макдак виявився найбагатшим (фото з сайтів http://m.forbes.ru/article.php?id=242903)
Скрудж Макдак виявився найбагатшим (фото з сайтів http://m.forbes.ru/article.php?id=242903)

На другому місці опинився дракон Смог зі статком в 56 мільярдів доларів. Цей персонаж став відомий завдяки серії фільмів про гобітів, а здобув він своє багатство завдяки темній справі – мародерству.

Третя сходинка дісталася Карлайлу Каллану, герою саги «Сутінки». Цей 373-річний вампір, мешканець штату Вашингтон, завдяки вмілим інвестиціям зумів заробити 46 мільярдів доларів.

Четвертим у списку став Тоні Стар. Що тут дивуватися: залізний чоловік, сміливий та нестримний, не міг залишитися в тіні. Розробляючи оборонні технології, він зумів заробити статок в 12 мільярдів зелених.

Замикає п’ятірку лідерів, можливо, трохи несподівано для сучасної молоді, Чарльз Фостер Кейн. Фільм, у якому знявся цей персонаж, до сьогодні є класикою світового кінематографу, а статки "громадянина Кейна" вимірюються сумою в одинадцять мільярдів доларів.


Інші новини розділу