Польська авіакомпанія продасть з аукціону забутий багаж Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2014 12:58 · Розділ: Події у світі

За статистикою, витрати на виїзний туризм в останній рік в Україні помітно зросли: співвітчизники готові платити більше за можливість побачити світ, тоді як екскурсії по Україні їх цікавлять все менше.

Можливостей відпочити за кордоном сьогодні безліч: маєте час і дозволяють фінанси? – будь ласка, до ваших послуг найкращі європейські готелі та розкішний відпочинок на найпопулярніших курортах; бажаєте заощадити? – до ваших послуг екскурсії, що дозволять побувати у найпопулярніших європейських містах з мінімальними затратами часу та фінансів. Одним словом, вибір українські туристи мають повноцінний, тож відкладайте гроші, робіть документи, знаходьте час – і гайда в Європу!

Якщо говорити про тривалий відпочинок, то тут політ фантазії не обмежується однією лише Європою – вам доступні практично всі країни – від США до країн Африки. Та якщо мова йде про одноденні тури, тут географія обмежується. Ви можете відвідати Польщу або Чехію, Румунію чи Угорщину. Можна, звісно, злітати в Париж, але сама дорога займе час.

Забутий багаж продадуть з аукціону (фото з www.metronews.ru)
Забутий багаж продадуть з аукціону (фото з www.metronews.ru)

Гарним варіантом провести вихідні є екскурсія до Польщі. Ця країна є досить близькою для українців, оскільки ні особливих мовних відмінностей, ні разючих культурних тут нема. Європейський сервіс, старовинні міста, руїни замків і костели – у Польщі є на що подивитися.

А недавно кожен, хто купив квиток на один із рейсів польської авіакомпанії LOT, отримав можливість зіграти у своєрідну лотерею: хто зна, може, комусь та й пощастить виграти ціле багатство.

Так, польська авіакомпанія цими днями оголосила про початок аукціону, на якому продаватимуть незатребуваний багаж. Учасники аукціону зможуть оглянути виставлений на продаж багаж, але тільки зовні: доторкатися, брати його в руки чи заглядати всередину суворо заборонено.

Як не дивно, цікавих виявилося чимало: авіакомпанії вдалося дуже швидко продати всі квитки на аукціон, причому вартість одного склала близько 2,5 євро. А в Мережі вже з’явилися спекулянти, які намагаються продати вхід на аукціон за набагато вищою ціною.

Що цікаво: якщо раптом власники багажу прийдуть за втраченим пакунком, компанія відповідальності не нестиме. Тож цілком ймовірно, що куплений багаж доведеться віддати.

Цікаво, на що надіються учасники аукціону? Що можуть перевозити в залишених чемоданах? Вбрання, гігієнічні аксесуари та інші дрібнички чи щось набагато дорожче? Якщо вірити голлівудським блокбастерам, то в залишеному багажі може бути що завгодно: від наркотиків до мільйонів доларів…


Інші новини розділу