Facebook запропонувала користувачам вибрати стать з 50 варіантів Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2014 22:33 · Розділ: Суспільство

Користувачі Facebook вибиратимуть стать з 50 варіантів (фото з Facebook)
Користувачі Facebook вибиратимуть стать з 50 варіантів (фото з Facebook)

Намагаючись зробити користування мережею якомога зручнішим, підвищивши цим самим власну конкуренту спроможність, керівництво соціальної мережі Facebook вирішило порадувати користувачів ще однією опцією, яка дозволить вибрати підходящу стать з п’ятдесяти представлених варіантів. Паралельно з таким широким асортиментом статей, користувачі отримали можливість вибирати звернення, яке б вони хотіли чути від інших користувачів мережі. Щоправда, звернень куди менше, ніж статей: всього чотири – він, вона, воно та вони. Тепре кожен користувач зможе зарахувати себе до андрогінів, двоєдушних, трансів тощо.

Так, як повідомляють зарубіжні новинні агентства, користувачі Facebook отримали цілих п’ятдесят варіантів на позначення гендерної приналежності.

При цьому ті користувачі, які хочуть приховати від інших учасників мережі власну статеву приналежність (можливо, для когось це стане шоком, судячи з розмаїття запропонованих варіантів), отримають можливість налаштувати систему, виходячи з власних потреб: у графі «Стать» вони можуть вибрати опцію, яка приховуватиме чи дозволятиме бачити користувачам ваш вибір. До цього часу мережа пропонувала користувачам всього два варіанти статевої приналежності – «чоловік» та «жінка». Тепер же ситуацію було змінено.

Зауважимо, що схоже нововведення впровадила нещодавно і соціальна мережа Google+. Щоправда, так далеко, як Facebook вона не пішла, і замість сорока восьми додаткових варіантів запропонувала користувачам всього один – «інша».

Опція з вибору статі на даний час доступна тільки мешканцям США. Однак протягом тижня всі англомовні користувачі вже зможуть вибрати один з п’ятдесяти варіантів.

У даному контексті відзначимо, що соціальна мережа Facebook на сьогоднішній день продовжує зберігати лідерські позиції: її користувацька аудиторія налічує близько 1,23 мільярда користувачів кожного місяця. А на початку цього місяця мережа відзначила свій ювілей – десять років з моменту запуску.

За час існування мережі було встановлено більше двохсот мільярдів дружніх контактів, а сама мережа зуміла змінити поняття дружби – тепер вона означає не тісні товариські взаємини, а всього-на-всього - наявність людини у переліку контактів.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.