Вчені з'ясували, що гомосексуалізм зумовлений генетично Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2014 20:05 · Розділ: Наука

Намагаючись розгадати суть гомосексуалізму, вчені провели чергове дослідження, в результаті якого з’ясували, що сексуальна орієнтація багато в чому від людини не залежить. Так, щоб хтось не думав, що це вигадки самих гомосексуалістів, американці виявили, що нетрадиційні сексуальні уподобання визначаються генетично.

В рамках дослідження, яке проводилося спеціалістами Північно-Західного університету, розташованого в Чикаго, було обстежено більше чотирьох сотень чоловіків з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, які мали гетеросексуальних братів. В результаті було з’ясовано, що у гомосексуалістів є гени, які зіграли істотну роль у виборі орієнтації.

Опираючись на отримані результати, керівник дослідження Майкл Бейлі зауважив, що сексуальна орієнтація абсолютно не залежить від вибору людини. Навпаки, виною тому можуть бути гени, адже, як з’ясували вчені, приналежність чоловіка до гетеросексуалів чи гомосексуалів безпосередньо залежить від двох наборів генів.

Про те, що між сексуальною орієнтацією та генетичним набором існує зв’язок, вчені заявили в рамках щорічної конференції Американської асоціації з просування науки, яка відбулася недавно у Чикаго.

В процесі дослідження вченими було взято зразки крові у 409 представників гомосексуальної орієнтації та їхніх родичів по чоловічій лінії, у яких традиційна сексуальна орієнтація.

Практично в усіх випадках кров родичів збігалася в середньому на 50%. А ось розбіжності, які спостерігалися між ДНК, найчастіше траплялися на двох ділянках генома - хромосомі Xq28 та хромосомі Xq8.

Якщо проаналізувати гени в цій хромосомі, то можна з досить високою вірогідністю визначити сексуальну орієнтацію людини.

Якщо ж підсумувати отримані результати, то від генетичного фактора вибір сексуальної орієнтації залежить у 30-40% випадків. Що ж стосується решти факторів, то на формування сексуальної орієнтації впливає дуже багато нюансів, серед яких вагому роль відіграє гормональний фон матері протягом всього періоду вагітності.

Можливо, результати дослідження змусять переосмислити свої погляди усіх гомофобів, адже якщо брати до уваги отримані американцями результати, то виходить, що до гомосексуалістів треба ставитися як до хворих людей, а не як до… (озвучувати не будемо).

Можливо, в майбутньому вчені навчаться виявляти схильності до гомосексуалізму ще в утробі, і зможуть якось вплинути на розвиток плоду.

Джерело: www.kp.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.