Місця, куди жінкам вхід заборонено Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2014 16:44 · Розділ: Суспільство

Здавалося б, сьогодні, коли в цілому світі розгулявся фемінізм, жінкам скаржитися нема на що. Якщо оминути увагою країни мусульманського світу, жінки багато в чому зрівнялися у правах з чоловіками. Та все ж навіть в цивілізованих країнах є місця, куди жінку ні за що не впустять.

Більшість цих заборон зумовлені релігійними віруваннями та пережитками культури, однак є і досить несподівані місця.

Серед найбільших – Саудівська Аравія. Ціла країна, в яку, хоч тут і живуть жінки, стороннім представницям прекрасної статі потрапити практично неможливо. Тільки у супроводі чоловіків, та й то лише тоді, коли вони підтвердять, що є близькими родичами жінки, яку супроводжують.

http://www.finsettings.com/
http://www.finsettings.com/

Закритий жінкам і вхід на Афон – сюди можуть потрапити тільки чоловіки. Найцікавішим є те, що сюди взагалі не пускають ніяких осіб жіночої статі, і стосується це навіть собак та кішок. То ж всі красоти гори Афон жінки можуть оглянути тільки здалека.

Та що там говорити – навіть на Кіпрі, потужному туристичному центрі, є місця, куди жінок не впускають. Це патріархальні кав'ярні – насолодитися напоями, приготованими за старовинними рецептами, тут можуть тільки представники сильної статі.

До речі, з Кіпром пов’язано чимало цікавого: для прикладу, місцеві таксисти не дають здачі пасажирам. І це стосується будь-яких купюр, тож якщо ви вирушаєте в цю країну, краще запастися дрібними грошима.

Кіпр особливо привабливий для наших співвітчизників. Він є одним з найкрупніших інвесторів України, хоча за останній рік і скоротив свої інвестиції втричі. А бізнесменам досить вигідно відкривати офшорні рахунки та реєструвати підприємства на Кіпрі, що вони з успіхом роблять.

Однак вернімося до місць, куди жінкам входу немає. Це японська гора Оміне, знаменитий буддійський комплекс. Навіть попри те, що він входить до спадщини ЮНЕСКО, жінкам сюди дороги нема: вони відволікатимуть місцевих монахів від благочестивих думок про високе.

І зовсім несподівано до списку місць, куди заборонено заходити жінкам, потрапив один аквапарк, розташований у Мюнхені. І не те що б власники аквапарку Galaxy були женоненависниками, зовсім ні, просто з якихось незрозумілих причин представниці прекрасної статі, з’їжджаючи на швидкісних гірках, надто часто отримували травми. В той час чоловіки абсолютно ніяких пошкоджень не отримували. Це незрозуміле явище змусило власників дозволити вхід на аквагірки тільки чоловікам.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.