Прикмети та забобони, пов'язані з фотографіями Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2014 15:36 · Розділ: Цікаві факти

Фотографії вже давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, адже вони увіковічнюють найважливіші та найбільш радісні моменти нашої особистої реальності, щоб потім відтворити їх у приємних спогадах.

Сьогодні фотографії повсюдно перейшли з плівки та паперу у цифровий формат. Тож мало у кого вдома зберігаються альбоми з фотографіями, а ось в соціальних мережах та на різних сервісах їх повно. Це й справді дуже зручно: замість громіздких альбомів зі знімками, які з часом псуються і стають розмитими, ви можете загрузить фото на сайт і бути певними, що вони нікуди не подінуться.

З фотографіями пов’язано чимало прикмет. Деякі прикмети можна вважати знаками потойбіччя, своєрідним попередженням про небезпеку, що нависла над тими, хто зображений на знімку; та все ж більшість цих прикмет – чистісінької води вигадка, яка не витримує навіть найменшого подиху критики.

Так, до категорії перших ми можемо зарахувати ось таку прикмету: уявіть собі, що ваше сімейне фото ні з того, ні з сього, без сторонньої допомоги, падає зі стіни чи столу, рамка тріскає, а скло розбивається на найдрібніші шматочки… Нагадує кадр з фільму жахів, чи не так? Якщо у вас таке сталося, варто замислитися: над взаєминами у вашій сім’ї нависла загроза… Та якщо з вами таке відбувається, можливо, взагалі варто звернутися за порадою до фахівця…

Фото з сайту fs.kiev.ua
Фото з сайту fs.kiev.ua

Кажуть, ніби не варто публікувати та давати комусь фотографії маленьких дітей. І ті, хто це говорить, можливо, мають рацію: енергетичне поле дітей набагато слабкіше, ніж дорослих, і на них негативна енергетика (заздрість, злоба, злорадство) діє дуже сильно. Тож краще обмежте доступ до вашої сторінки з малюком, як би не хотілося похвалитися світові своїм щастям.

Існує думка, що не можна спалювати і рвати фотографії. Справа в тому, що фотографії дуже тісно в енергетичному плані пов’язані з людьми, які на них зображені. Руйнуючи поле такої фотографії, ви наносите непоправної шкоди людині, яка на ній зображена. А цього робити не варто.

Всім відомо, що не слід зберігати вдома фотографії померлих людей та своїх ворогів, оскільки вони несуть в собі негативну енергетику.

Інші ж прикмети абсолютно ніякого обґрунтування не мають. Так, важко повірити, ніби не можна фотографуватися утрьох: мовляв, той, хто знаходиться посередині, обов’язково помре. Практично всі сім’ї мають такі фотографії: обоє батьків та дитина посередині, але це ж не означає, що всіх дітей чекає смерть.

А ось іще одна: кажуть, ніби вагітним жінкам фотографуватися не варто, оскільки в них може трапитися викидень. Що ж тоді говорити про зірок, які не те що не приховують свою вагітність, але й знімаються у відвертих фотосесіях, а потім народжують здорових дітей...


Інші новини розділу