5 способів захистити дачу від грабіжників Автор: lesya · Опубліковано: 18.02.2014 11:49 · Розділ: Цікаві факти

Якщо у вас є дача або заміський дім, в якому ви не проживаєте постійно, ви обов’язково зіткнетеся з необхідністю застрахувати дім від небажаних гостей, адже там, де практично нема людей, грабіжники люблять розгулятися.

Щоб не стати жертвою любителів легкого хліба, про безпеку свого дачного будиночка варто подбати заздалегідь. І зробити це можна кількома способами.

Перший і найдешевший – найняти постійного охоронця. Щоб такий крок не сильно вдарив по кишені, домовтеся з сусідами, які проживають в кооперативі постійно: за грошову винагороду вони просто можуть робити обхід сусідніх дачних ділянок, відлякуючи злодюг.

Якщо ж у вашому кооперативі ніхто не мешкає цілий рік, можете домовитися з сусідами чергувати по черзі – тут все залежить від вашої фантазії та вміння домовлятися.

Якщо зі сторожем не виходить, ще одним варіантом захистити дачу від грабіжників є сигналізація. Сьогодні в магазинах та спеціалізованих центрах можна купити найрізноманітніші види сигналізації, від дешевих до дорогих моделей з повним фаршем. Однак і тут є певні нюанси: якщо ви придбаєте найдешевший вид – звичайну сирену, яка вмикатиметься, як тільки грабіжники зламають двері, вам знову ж таки доведеться розраховувати на допомогу сусідів, які, почувши пронизливий звук, зможуть викликати міліцію чи піти глянути, що відбувається у вашому домі. Дорожчі види сигналізації вимагають наявності мобільного покриття. Зате вони можуть передавати сигнал прямо в охоронну фірму.

Фото взято з сайту womanworld.name
Фото взято з сайту womanworld.name

Щоб уникнути нападу грабіжників, спробуйте зробити свій дім неприступним хоча б з вигляду. На вікна почепіть ґрати, двері покладіть броньовані. Деревянный забор чи бетонну огорожу обтягніть колючим дротом у кілька рядів – спосіб, як твердять дачники, досить-таки ефективний.

Можете скористатися всілякими хімічними штучками. Ці сигналізаційні системи вмикаються одразу після того, як грабіжник зайде на вашу приватну територію. Його обдасть сльозоточивим газом, спеціальною фарбою, яка не змиватиметься з рук чи обличчя, тощо. Однак цей спосіб можна вважати дієвим, якщо поблизу розташована охоронна фірма чи живуть люди.

Ну і, нарешті, останнім способом вберегтися від грабіжників є страховка. Звісно, злочинців вона не зупинить, але матеріальних збитків ви зможете уникнути, отримавши відшкодування від страхової фірми.


Інші новини розділу