Відпочинок за кордоном: як не спійматися на вудочку шахраїв Автор: lesya · Опубліковано: 18.02.2014 10:55 · Розділ: Цікаві факти

Відпочинок за кордоном з кожним роком стає все популярніший: дедалі більше українців наважуються провести відпустку в одній із заморських країн. Ціни тут часом навіть дешевші, ніж у нас, обслуговування – на європейському рівні, та й сама думка про те, що ви відпочивали за кодоном, багатьох втішає та змушує дерти носа вгору.

При цьому кожен турист може організувати відпочинок за власним смаком. За допомогою Інтернету є можливість забронювати готель в будь-якому місті світу, та й купити квиток і організувати переліт ви можете самостійно. Та для більшості недосвідчених туристів така подорож може видатися украй небезпечною, тож вони воліють віддатися до рук туроператорів.

І багато в чому мають рацію. Заплативши певну суму, нехай і з відрахуваннями на користь туристичної фірми, ви можете повністю розслабитися: за вас все зроблять співробітники та агенти компанії, а вам залишиться тільки насолоджуватися відпочинком. Але таке можливе лише тоді, коли ви маєте справу з надійним туроператором, таким як, для прикладу, TEZ TOUR – тут ви можете замовити такі популярні серед наших співвітчизників-туристів туры в Турцию без усяких неприємних нюансів та за вигідними цінами.

Однак високоякісний сервіс пропонують далеко не всі, і в багатьох випадках в бажанні заощадити туристи потрапляють на вудочку шахраїв, які просто викачують з них гроші.

Ми розглянемо кілька найпоширеніших схем, якими користуються шахраї для обдурювання заощадливих і надміру довірливих громадян.

Відпочинок в Туреччині може бути розкішним (фото з сайту relax-tour.com.ua)
Відпочинок в Туреччині може бути розкішним (фото з сайту relax-tour.com.ua)


Перша і, напевне, найпоширеніша схема – розкішний відпочинок у п’ятизірковому готелі всього за двісті доларів. Пропозиція заманлива, але… Мабуть, не треба говорити, що замість п’ятизіркового готелю в п’ятнадцяти хвилинах ходи від моря ви потрапляєте в захаращену конуру з нереальними умовами проживання, та й загальна сума в двісті доларів чомусь в процесі відпочинку зростає вдвічі, а то й утричі.

Тож перед тим, як погнатися за халявою, задумайтесь над тим, що один лише переліт в ту ж Туреччину коштує не менше 150 доларів, а як ви маєте розкішно відпочити за решту 50, риторичне запитання…

Часто туристи потрапляють у пастку й через акції з неймовірними скидками. Більше року тому жертвами такої афери стали мешканці Житомира: їм пропонувалися скидки в розмірі 40-50% - мовляв, решту суми за них заплатить благодійний фонд. Чому якийсь там благодійний фонд зайнявся не бездомними чи хворими, а цілком забезпеченими громадянами, практично нікого не цікавило. Результат – втрачені гроші та зіпсований відпочинок.

Третя пастка – скидки до 70% в результаті акції з нагоди відкриття фірми. Такі акції найчастіше проводять фірми-одноденки: довірливим людям говорять, що вони потрапили до числа кількох щасливчиків, яким пощастило виграти суперакцію: путівку за 30% від вартості. Мабуть, не треба говорити, що на другий день ні офісу фірми, ні її працівників ви не знайдете.


Інші новини розділу