Ресторан в Нігерії пропонував відвідувачам страви з людського м'яса Автор: lesya · Опубліковано: 17.02.2014 20:43 · Розділ: Події у світі

Очі не бачать, серце не болить – напевне, такою думкою втішають себе відвідувачі одного ресторану в Нігерії, після того, як стало відомо, що в ресторані під виглядом звичайного подавали людське м’ясо.

В принципі, окрім звичних страв із м’яса, в меню ресторану значилися страви, приготовані з людського м’яса, тут навіть пропонували найбільшим гурманам смажені людські голови.

Але після того, як інформація про заклад стала загальнодоступною, влада штату Анамбра, що на півдні Нігерії, віддала наказ закрити ресторан. Про це повідомляє популярне британське видання Daily Mirror.

Коли поліція приїхала, щоб подивитися, як йдуть справи у ресторані, вона виявила там дві людські голови, загорнуті в поліетиленову плівку: очевидно, це був «напівфабрикат» для приготування страв. Біля голів було знайдено близько сорока мобільних телефонів, два автомати Калашникова та іншу зброю.

Дізнатися про ресторан з людським м’ясом поліції допоміг місцевий пастор. Завітавши у ресторан пообідати, він замовив собі шматок м’яса. Священнослужитель пообідав, однак рахунок за трапезу його украй здивував – він був надто великий: за шматок м’яса священикові довелося заплатити більше чотирьох доларів, а це, за місцевими мірками, досить солідна сума. Пастор покликав офіціанта і поцікавився, звідки взялася така сума. Відповідь його шокувала: виявляється, пастор пообідав людським м’ясом. Шокований священнослужитель одразу звернувся у поліцію.

Нігерійський пастор став канібалом (фото з сайту travel.obozrevatel.com)
Нігерійський пастор став канібалом (фото з сайту travel.obozrevatel.com)

На місці злочину правоохоронці затримали одинадцять співробітників ресторану - шістьох жінок та п'ятьох чоловіків, в тім числі і власника закладу.

Після інциденту пастор зізнався, що випадок шокував його. «Куди котиться ця країна?» - запитує священик, зізнаючись, що тепер починає боятися людей, які мешкають в Африці.

Тим не менше, продавець овочів на місцевому ринку абсолютно не здивувався. Він давно помітив, що навколо ресторану вештаються підозрілі люди, тож повідомлення про канібалізм його аніскілечки не здивувало.

Що ж стосується мобільних телефонів, то цілком ймовірно, вони могли належати відвідувачам закладу, які стали сировиною для приготування страв для наступних відвідувачів.

Інцидент трапився в місті Онича, розташованому в штаті Анамбра.

Джерело: www.gazeta.ru

Інші новини розділу