Індійський художник написав "Таємну вечерю" язиком Автор: lesya · Опубліковано: 17.02.2014 17:04 · Розділ: Культура

У справжніх художників не лише руки золоті, але й язики, лікті, ноги та інші, куди інтимніші органи. Популярний в Індії художник недавно це довів – він написав більше тисячі картин власним язиком.

Художник Ані Кей з Індії в роботі не використовує пензлів – наносити фарби на полотно йому допомагає власний язик. Не використовує Ані й палітри: фарби він змішує безпосередньо в роті, зачерпуючи язиком необхідні відтінки.

Попри те, що спосіб нанесення фарби чоловік вибрав досить незвичний, тематика його картин наближена до класичної. Він вибирає популярні в класичному мистецтві сюжети, і навіть представив власну версію знаменитої «Таємної вечері», написаної Леонардо да Вінчі.

Ані Кей розповів, що вже давно хотів спробувати якесь особливе мистецтво, тож після кількох спроб вибрав саме цей спосіб створення картин, який чоловікові підійшов повністю. До того часу художник вже пробував створювати полотна за допомогою власного носа, підборіддя, ліктів та ніг.

Зазначимо також, що індієць Ані Кей не найоригінальніший у своєму роді: на сьогоднішній день в світі чимало художників, які наносять фарби на полотно за допомогою інших органів, серед яких і пеніс та груди.

Серед найбільш оригінальних – американський художник Тім Петч, який творить під псевдонімом Прікассо. Він макає свій дітородний орган у фарби, а потім виводить ним на полотні різноманітні зображення, серед яких трапляються досить непогані портрети.

Ще більше оригінальності у справі мистецтва виявила художниця Міллі Браун: жінка для написання картин використовує блювотиння. Вона п’є пофарбоване молоко, а потім силоміць вивергає його назовні. Картини виходять досить незвичні та украй бридкі…

Підводні картини українців (фото з сайту http://www.adme.ru/)
Підводні картини українців (фото з сайту http://www.adme.ru/)

А ось художниця Хонг Ю замість пензля використовує баскетбольний м’яч. За допомогою м’яча, намоченого у фарбу, дівчина вивела на папері образ свого баскетбольного кумира.

Бразильський художник Вініцій Кесада пише картини власною кров’ю та сечею. Чужий матеріал художник принципово не використовує, проте щоб назбирати достатньо для написання картини фарби, йому доводиться чимало чекати: всього 450 міліграмів крові може зцідити художник за два місяці.

Не пасуть задніх і українські художники: вони створюють картини під водою. Вони занурюються з аквалангом в глибини Чорного моря, де й пишуть свої натхненні полотна.

Джерело: www.gazeta.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?