У Німеччині підліток з іграшковим пістолетом пограбував банк Автор: lesya · Опубліковано: 17.02.2014 14:19 · Розділ: Кримінал

Якщо ви гадаєте, що всі грабіжники – страхітливі і жорстокі, спробуємо розвіяти ваші хибні уявлення: виявляється, пограбувати банк може навіть невинний на перший погляд підліток з іграшковим пістолетом у руках…

Нещодавно таке пограбування сталося в Німеччині. Без краплі пролитої крові та жодного пістолета німецькому підліткові вдалося пограбувати банк – та коли хлопець спробував перетнути кордон, його заарештували: як-не-як, велосипед для грабіжника – не дуже надійний транспорт.

Згідно з даними поліції, шістнадцятирічний молодик, ім'я якого зі зрозумілих причин було вирішено зберегти в таємниці, увірвався в один із банків невеликого містечка Бад-Фюссінг, що знаходиться у Баварії. Хлопець змусив наляканих присутніх підняти руки вгору і зажадав віддати йому гроші. При цьому пістолет, яким підліток погрожував вчинити розправу у випадку відмови платити гроші, був іграшковим.

Фото з сайту shoubiz.com.ua
Фото з сайту shoubiz.com.ua

Хлопець забрав майже тисячу євро і накивав п’ятами з місця злочину. На велосипеді молодий злочинець намагався перетнути австрійський кордон. Однак поліція, яку викликали співробітники банку, спіймала хлопця до того, як він зник з країни.

Хлопець згодом зізнався, що після пограбування мав намір переховуватися в Австрії. Однак його план провалився, хлопця звинуватили у грабежі, тож йому загрожує суворе покарання. Щоправда, яке, поки що не повідомляється.

Виникає справедливе запитання: чому співробітники банку віддали підліткові гроші, побачивши, що в його руках іграшковий пістолет? Можливо, тут зіграв роль фактор несподіванки, може, було щось іще… Тим не менше, у світі трапляються випадки, коли пограбувати банк вдається людям, які з жорстокими та вправними грабіжниками абсолютно нічого спільного не мають.

Так, трохи раніше у США винести чималу суму зі стін фінансової установи змогла одна пенсіонерка, яка вирішила у такий спосіб заробити собі на вставні щелепи.

Що ж стосується підлітків, то німецький юнак не перший, кого привабила романтика беззаконня. Десь із два роки тому американський підліток викрав автомобіль своєї матері, і, роз’їжджаючи на ньому, примудрився пограбувати одразу два банки. При цьому зброї в тинейджера не було навіть іграшкової – він зробив ставку на психологічний фактор, вимагаючи гроші через віконечко для автомобілістів.


Інші новини розділу