Типові помилки при вивченні англійської онлайн Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2014 22:16 · Розділ: Освіта

Вивчення англійської сьогодні є невід’ємним етапом на шляху до самовдосконалення, тож всі ми готові освоювати все нові й нові методики, щоб оволодіти мовою швидко та досконало.

Поява та розвиток Інтернету розкрили нові можливості у плані вивчення англійської мови: кому курси та репетитори не по кишені, той може зайнятися самонавчанням на безкоштовних онлайн-курсах.

Навчання в Інтернеті вигідне ще й своєю доступністю: де б ви не знаходилися – у Львове, в Києві чи якомусь забутому богом селі (де є Інтернет), ви можете вивчати англійську мову, скориставшись, для прикладу, послугами сайту Preply.

Інтернет також відкрив широку площину живого спілкування, тож у кожного є можливість відточити свої мовні навики, спілкуючись безпосередньо з носіями мови.

У Львов
У Львов


Тим не менше, самостійне навчання має і низку недоліків: відсутність самоконтролю, а також відсутність вчителя, який би у певні моменти міг виправити наші помилки, може зіграти з нами злий жарт. Ми поговоримо про найбільш типові помилки, яких припускаються при вивченні англійської онлайн.

Найперше, що ви повинні зробити, це відмовитися від занадто складних речень і текстів. Читати ви їх повинні, однак при розмові чи самостійному складанні текстів варто користуватися простими реченнями. Навіть якщо вони виглядають аж надто простими: англійська мова – не рідна, і краще говорити просто, але грамотно, ніж накидати у текст цілу купу складних слів, яких ніхто не зрозуміє.

Далі – запам’ятайте: при вивченні іноземної не варто поспішати. Якщо ви пишете комусь листа чи складаєте текст, уважно перечитуйте кожне слово та речення, а при можливості ще й користуйтеся словником. З часом швидкість написання значно збільшиться, однак на початкових етапах робіть ставку на грамотність, а не на швидкість.

Третій момент – користуйтеся тими словами і реченнями, в правильності яких ви впевнені більш ніж на 90%. Якщо є якісь сумніви, краще замініть конструкцію, інакше вжите неправильно речення у вашій голові позначиться як умовно правильне, і запам’ятати вірну форму вам буде дуже важко.

Не лінуйтеся звіряти слова, правопис яких у вас викликає сумніви, зі словниками: так ви запам’ятовуватимете лексику краще, і збільшите свій словниковий запас. І пам’ятайте: англійська та українська мови суттєво відрізняються між собою, тож коли ви прослуховуєте онлайн-тексти, намагайтеся зрозуміти, чому в тому чи іншому реченні вжита певна форма дієслова, якийсь конкретний артикль чи словосполучення тощо.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.