Програма Citroen Select - помічник у покупці авто Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.02.2014 13:53 · Розділ: Авто-мото

Програму продажів Сітроен- Селект росіяни знають не з чуток.

З кожним роком все більше власників Сітроенів долучаються до її незаперечних переваг. Не завжди вдається взяти кредит з поганою кредитною історією, а програма обміну запалює зелене світло для тих, хто прагне їздити в новому авто.

Якщо вірити статистиці компанії з початку 2013 року по вересень продаж авто за програмою Сітроен- Селект досягла 8,5 % від загального продажу нових автомобілів французького автовиробника. Якщо говорити про саму програму, то продажі по ній зросли (порівняно з тим же періодом роком раніше) на 5%. На сьогоднішній день до Citroеn - Select допущені тільки 43 дилера автоконцерну, але їх кількість швидко зростає.

Citroеn
Citroеn

Крім цього, сьогодні задіяно програму термінового викупу авто з обміном на новий Сітроен С4 «седан». Як кажуть співробітники компанії, кожен автовласник може обміняти свою стару машину з пробігом на новенький С4, причому робиться це на максимально вигідних для власника умовах. Співробітники автосалонів Сітроен, акредитованих за програмою Сітроен-Селект, пропонують покупцеві пройти тест- драйв нового автомобіля, оцінюють стан і вартість клієнтської машини з пробігом і пропонують йому обміняти його стареньке авто на абсолютно новий седан від Сітроен в комплектації, найбільш придатною фінансовим можливостям і бажанням покупця.

Нове покоління седана Сітроен С4 було виведено на ринок на початку літа 2013 року, а вже до кінця літа продажу автомобіля за програмою Сітроен-Селект склали 11 % від загального обсягу продажів седана. Особливої ​​уваги гідна висока лояльність клієнтів Сітроен, оскільки кожна третя машина, реалізована з викупу авто, з обміном його на новий Сітроен С4, є авто марки Сітроен. Якщо виразити це в цифрах, то отримаємо 34 % від усієї кількості обміняні автомобілів.

Програма автопродажі Сітроен-Селект була введена в обіг у вересні 2011 року і поширюється на машини, яким не більше п'яти років з моменту випуску (пробіг обмежений 150 -ма тисячами кілометрів), тоді ж був введений і автовикуп. Завдяки пропонованому сервісу клієнти дилер - центрів мають можливість придбати автомобіль, спочатку проданий одним з російських дилерів.

Коли старий автомобіль надходить у дилер-центр, фахівці перевіряють достовірність наданої документації, звіряють її з даними бази, тестується технічний стан всіх агрегатів і вузлів ( 69 пунктів технічної діагностики), а також оцінюється зовнішній вигляд транспортного засобу.

Особливість викупу авто є такою, що після цього автомобіль продається за програмою Сітроен Селект з 12 -ти місячної гарантією на основний набір вузлів і агрегатів автомобіля. Також фахівці надають технічну програму підтримки на дорогах, діючу цілий рік. Це означає, що, купуючи автомобіль за програмою, клієнт зводить до мінімуму всі ризики.

До програми Сітроен- Селект допущені не тільки автомобілі марки Сітроен, але й авто будь-якої іншої іноземної марки ( винятком є ​​тільки російські та китайські автомобілі ).

Гарантія поширюється тільки на основні вузли і агрегати і діє протягом дванадцяти місяців з дня покупки машини.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.