Скільки коштує навчання за кордоном ? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.02.2014 13:35 · Розділ: Освіта

Отримати освіту в престижному ВУЗі Європи чи США мріяли багато. Сьогодні багато абітурієнтів про це можуть не тільки мріяти, а й вступити в Кембридж чи Гарвард.

Гарвард
Гарвард

Президент РФ дав команду Міністерству освіти і науки про те, щоб цінні науково- інженерні, управлінські, медичні та педагогічні кадри зберігалися і примножувалися. Іншими словами, суть розпорядження в наступному - магістри та аспіранти провідних навчальних закладів отримуватимуть субсидію на час навчання.

Така інформація витала в студентському світі ще торік. Але деталі ніхто не міг пояснити. Сьогодні керівництво президента розкриває деякі подробиці майбутньої програми навчання за кордоном. Субсидії будуть розподілятися згідно конкурсного відбору, і видаватися тим студентам, які самостійно вступили до університетів світу на програми, які відповідають вітчизняним, тобто аспірантурі, докторантурі, ординатурі або магістратурі. Але головне подібного компромісу - обов'язкове повернення в Росію на роботу. В іншому випадку будуть застосовані штрафні санкції у вигляді двократного розміру від витраченої державою суми на навчання.

Чіткого переліку роботодавців і ВНЗ поки немає. Всі учасники даної програми будуть відомі не раніше ніж через три-чотири місяці. Швидше за все основою для складання списку послужить інформація трьох провідних рейтингів - Шанхайського, The Times і QS. Поки одні складають списки учасників програми, то інші можуть осягати наукові методи пізнання. На сайті http://technical-books.ru можна знайти технічні та ділові книги з усіх дисциплін.

В якості короткого огляду пропонуємо ознайомитися з приблизними розцінками на навчання в Гарварді: сама магістратура витягне 40-50 тисяч доларів і плюс в районі 30 тисяч піде на харчування, страховки, книги, проживання. Разом, за найскромнішими мірками необхідно мати мінімум 70 тис. USD.

Ось тепер стоїть і подумати: « А чи хочу я, щоб держава вкладала в мене гроші, якщо я, просто випадково, після закінчення престижного ВУЗу забуду купити квиток у зворотний бік ?»


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.