Авто без двірників Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.02.2014 12:55 · Розділ: Авто-мото

Останні розробки британських автомобілебудівників можуть порадувати всіх власників авто. Компанія McLaren вирішила позбавити водіїв від простих двірників, які були винайдені на початку минулого століття. На думку розробників, відсутність склоочисників здатне вирішити вічне питання водіїв з примерзання двірників і налипанням мокрого снігу на лобове скло, а також позбавить автомобіль від зайвої ваги.

Керівництво компанії вже підтвердило інформацію про ведуться розробках, але деталі поки ніхто не хоче розкривати - через побоювання перехоплення конкурентами новітньої системи очищення автоскла.
На сайті http://www.attsteklo.ru/kupit-remont-autosteclo-fiat.aspx опублікована інформація, принцип роботи системи, яка, за їх словами, аналогічна тій, яку використовують в цивільній і військовій авіації.

В останні роки на повітряних суднах встановлюється система, яка випускає високочастотні хвильові коливання ( ≈ 30 кГц), що відштовхують усе, що може стикатися зі склом (дощ, вода, сніг, бруд, москіти, жучки і павучки ).

Використовуючи таку технологію, водії матимуть кращий огляд і економію палива. Адже разом із зняттям двірників необхідно видаляти і електродвигуни, і ємність для омивання скла. Видалення цих елементів також дозволить збільшити аеродинамічні характеристики автомобіля, всі автолюбителі забудуть довгі хвилини зимової очищення скла від льоду або пошук автозапчастин в Гродно.

Першими машинами, які будуть оснащені новинкою, звичайно, будуть McLaren. Але розробки ведуться не тільки до цієї марки авто. Одночасно проводяться випробування та застосування до машин, які вже стоять на конвеєри інших автогігантів. При цьому ціна не повинна перевищувати десять фунтів. Масове виробництво планують запустити не раніше 2015 року.

Головний конструктор McLaren Френк Стівенсон заявив: « Склоочисники - найдавніша технологія автомобілебудування, яку не вдається кардинально змінити. Існуючи з моменту появи першого автомобіля, вони відносяться до «останніх із могікан», це остання фортеця в будь-якому дизайнерському рішенні автомобіля, яку необхідно підкорити».


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.