Алергенні матеріали в домашньому побуті Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.02.2014 12:46 · Розділ: Життя

Через широке використання хімічних елементів у побуті, наприклад, засобів прибирання, тканини, косметики, продуктів харчування, меблів, число людей, які страждають алергією, постійно зростає. Кожен алергік має ряд предметів або продуктів в побуті, яких він намагається уникати. Але найчастіше люди не знають всіх своїх алергічних ворогів, тому так необхідна профілактика алергії, особливо вдома.

Напевно, кожен алергік мріє про екологічно чистий будинок і предмети, що не викликають реакції організму, але навряд чи комусь вдалося це вже зробити. Однак захистити себе по максимуму від можливих алергенів в побуті - цілком можливо.

Під час ремонту потрібно використовувати матеріали, які не викличуть реакції. По-друге, вибирайте правильні меблі для дому. Меблі з дерева стануть прекрасним вашим вибором.

Якщо говорити про інтер'єр кімнат, то краще використовувати синтетичні тканини, які не накопичують пил і алергени. Найбільшим носієм пилу і алергенів є хутро і шерсть, хоч вони і натуральні. Штучні матеріали, такі як віскоза і Ацетал, краще не використовувати. Прекрасним вибором для алергіка буде заміна штор жалюзями, які буде зручно витерти від пилу.

Також великим носієм алергенів є постільна білизна через проживання там пилових кліщів. Краще замість постільних пухових ковдр і подушок використовувати гіпоалергенні матеріали, наприклад, бамбук, латекс, холлофайбер. А також користуйтеся спеціальними спреями проти пилових кліщів.

Щоб уникнути накопичення пилу, потрібно робити часто вологе прибирання в будинку. Чи не запаковуйте кімнату непотрібними речами, особливо тими, які збирають пил: игрушки, килими, штори, сувеніри, книги.


Також небезпечною для алергіків є цвіль в будинку, від якої потрібно обов'язково позбавлятися. Намагайтеся, щоб ваші кімнати мали свіже повітря, часто провітрюйте їх.

Викликати алергію можуть також домашні тварини та продукти харчування. Намагайтеся вберегти себе і свою сім'ю від алергенів, щоб зберегти здоров'я.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.